Филтри -

Земјоделски машини SUKOV

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини SUKOV: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови реверзибилен плуг SUKOV Arco agro 8 корпусов
2
30.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2019 Километража Сила
Украина, Харьков
нови реверзибилен плуг SUKOV Arco agro 8 корп. (агрегатирование с К-700)
2
29.800 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2019 Километража Сила
Украина, Харьков
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
реверзибилен плуг SUKOV
6
7.000 US$ EUR ≈ 6.011 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Украина, Гречана
реверзибилен плуг SUKOV ArcoAgro 8 (7+1)
9
26.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Сила
Украина, Киев
нови реверзибилен плуг SUKOV ArcoAgro 8 корпусів (Чехія)
10
27.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Сила
Украина, Київ
нови реверзибилен плуг SUKOV Downhil 3+1
2
ВИДЕО
15.400 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Полтава
нови реверзибилен плуг SUKOV DOWNHILL 850
1
ВИДЕО
12.700 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Полтава
нови реверзибилен плуг SUKOV Junior Roto
2
ВИДЕО
10.100 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Украина, Полтава
нови реверзибилен плуг SUKOV ArcoAgro NP On-Land SPRING 12 (8+4)
3
ВИДЕО
70.200 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Сила
Белорусија, Минский р-н, Минская обл, д.Королев Стан
нови реверзибилен плуг SUKOV SKR ROTO 4+1
4
ВИДЕО
12.400 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Полтава
нови плуг SUKOV ARCOAGRO NP ON-LAND 7+3
2
ВИДЕО
43.800 € Без ДДВ
Плуг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Полтава
нови плуг SUKOV KATLAND 3+1
3
ВИДЕО
8.500 € Без ДДВ
Плуг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Полтава
нови реверзибилен плуг SUKOV DOWNHIL 850 3+1
1
ВИДЕО
11.700 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Полтава
нови реверзибилен плуг SUKOV Sukov ARCOAGRO 160 5+1
1
ВИДЕО
25.200 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Полтава
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се