Земјоделски машини STEYR CVT

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини STEYR CVT: 57 огласа

тркала трактор STEYR STEYR 170 CVT PRIVATVK
18
€ 36.900 USD ≈ US$ 40.837
Тркала трактор
Година 2001 Километража 8700 м/ч Сила
Австрија, Korneuburg
тркала трактор STEYR 6150 CVT Hi-eSCR Profi
7
€ 99.800 USD ≈ US$ 110.449
Тркала трактор
Година 2017-08-08 Километража 330 м/ч Сила 150 кс
Австрија, At-4121 Altenfelden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тркала трактор STEYR Expert CVT 4130
7
преговара
Тркала трактор
Година 2019-08-08 Километража 3 м/ч Сила 131 кс
Австрија, At-4121 Altenfelden
тркала трактор STEYR 6200 CVT
7
€ 59.000 USD ≈ US$ 65.295
Тркала трактор
Година 2009-08-08 Километража 5250 м/ч Сила 200 кс
Австрија, At-4121 Altenfelden
тркала трактор STEYR CVT 6200
4
преговара
Тркала трактор
Година 2019-08-08 Километража 3 м/ч Сила 200 кс
Австрија, At-4121 Altenfelden
тркала трактор STEYR CVT 170
7
€ 49.583 USD ≈ US$ 54.874
Тркала трактор
Година 2002-08-08 Километража 5850 м/ч Сила 170 кс
Австрија, At-4121 Altenfelden
тркала трактор STEYR 4145 Profi CVT
7
€ 89.917 USD ≈ US$ 99.511
Тркала трактор
Година 2017-08-08 Километража 50 м/ч Сила 146 кс
Австрија, At-4121 Altenfelden
тркала трактор STEYR CVT 6215 4x4
1
€ 63.200 USD ≈ US$ 69.943
Тркала трактор
Година 2013 Километража 4207 м/ч Сила 246 кс
Чехија, Holubice
тркала трактор STEYR 6195 CVT
6
€ 50.252 USD ≈ US$ 55.614
Тркала трактор
Година 2006-08-08 Километража 6019 м/ч Сила 196 кс
Германија, Hamburg
нови тркала трактор STEYR CVT 6195
8
€ 46.500 USD ≈ US$ 51.462
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2007-08-08 Километража 7951 м/ч Сила 194 кс
Германија, 28876 Oyten
тркала трактор STEYR CVT 6185
3
преговара
Тркала трактор
Година 2019-08-08 Километража 46 м/ч Сила
Германија, De-64823 Gross-Umstadt
тркала трактор STEYR 6185 CVT
7
€ 100.756 USD ≈ US$ 111.507
Тркала трактор
Година 2017 Километража 680 м/ч Сила 180 кс
Германија, Straubing
тркала трактор STEYR 6150 CVT
8
€ 77.731,09 USD ≈ US$ 86.025
Тркала трактор
Година 2016-08-08 Километража 1131 м/ч Сила 175 кс
Германија, Friedberg-Derching
тркала трактор STEYR 4125 Profi CVT
5
преговара
Тркала трактор
Година 2018-08-08 Километража 64 м/ч Сила 135 кс
Германија, 87656 Germaringen
тркала трактор STEYR CVT 6150
8
€ 75.546,22 USD ≈ US$ 83.607
Тркала трактор
Година 2016-08-08 Километража 1131 м/ч Сила 175 кс
Германија, Friedberg-Derching
Омилени : 0 Споредба : 0