Филтри -

Земјоделски машини SIMON

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини SIMON: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за моркови SIMON PS
2
20.000 US$ EUR ≈ 16.970 €
Комбајн за моркови
Година 2006 Километража Сила
Украина, Радомишль
комбајн за компир SIMON RPNA
14
цена на барање
Комбајн за компир
Година 2007-01-01 Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови полнач на контејнери SIMON для уборки капусты
3
5.500 € Со вклучен ДДВ
Полнач на контејнери
Година нов Километража Сила
Украина, Ровно
комбајн за моркови SIMON ATM2RUS
8
цена на барање
Комбајн за моркови
Година 1997-01-01 Километража 5400 м/ч Сила
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
комбајн за компир SIMON RPNA
8
цена на барање
Комбајн за компир
Година 2004-01-01 Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
рото фреза SIMON PTP165
24
аукција аукција
Рото фреза
Година 2008 Километража Сила
Германија, Meppen-Versen
комбајн за праз SIMON Lauch/ Porree Klemmbandroder Simon RP/ENT
5
9.261 €
Комбајн за праз
Година 1994 Километража Сила
Германија, Dinkelsbühl
собирач со валјаци SIMON LAUS 160
4
7.000 US$ EUR ≈ 5.939 €
Собирач со валјаци
Година 01/2014 Километража Сила
Украина, с. Бубновская Слободка
рото фреза SIMON S145
6
цена на барање
Рото фреза
Година 2003-01-01 Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се