Филтри -

Земјоделски машини REMSINTEZ од Украина

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини REMSINTEZ од Украина: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови механичка сеалка REMSINTEZ СИЧ-4,2 Notill
4
цена на барање
Механичка сеалка
Година 2017 Километража Сила
Украина, Днепропетровск
нови пневматска прецизна сеалка REMSINTEZ сеялка универсальная пунктирная Атрия
9
ВИДЕО
20.660 € UAH 680.000 UAH
Пневматска прецизна сеалка
Година 08/2020 Километража Сила
Украина, Кропивницкий
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови пневматска прецизна сеалка REMSINTEZ  УПС-8 (6 и 4)
11
ВИДЕО
2.789 € UAH 91.800 UAH
Пневматска прецизна сеалка
Година 08/2020 Километража Сила
Украина, Кропивницкий
нови плуг REMSINTEZ плуг - плоскорез Гетьман
4
ВИДЕО
1.975 € UAH 65.000 UAH
Плуг
Година 08/2020 Километража Сила
Украина, Кропивницкий
нови механичка сеалка REMSINTEZ СЗ-3,6 (4 и 5,4) зерновая
11
ВИДЕО
5.590 € UAH 184.000 UAH
Механичка сеалка
Година 08/2020 Километража Сила
Украина, Кропивницкий
нови механичка сеалка REMSINTEZ СИЧ-4,2 (3,6) сеялка прямого посева
6
ВИДЕО
13.570 € UAH 446.600 UAH
Механичка сеалка
Година 08/2020 Километража Сила
Украина, Кропивницкий
плуг REMSINTEZ плуг - плоскорез Гетьман
2
1.519 € UAH 50.000 UAH
Плуг
Година 2018 Километража Сила
Украина, Харьков
плуг REMSINTEZ Плуг загінний швидкісний ПСКу – 6 ,  (Б/У)
5
2.279 € UAH 75.000 UAH
Плуг
Година 2017 Километража Сила
Украина, Днепропетровск
плуг REMSINTEZ ПШК-7
3
цена на барање
Плуг
Година 2015 Километража Сила
Украина, Новгородківка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се