Филтри -

Земјоделски машини REMSINTEZ од Русија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини REMSINTEZ од Русија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови механичка сеалка REMSINTEZ зернотравяная СРЗ -Т-5,4
1
13.250 € RUB 1.217.000 RUB
Механичка сеалка
Година 2019 Километража Сила
Русија, Ивантеевка, МО
нови механичка сеалка REMSINTEZ СИЧ 3,6 No-Till
1
19.330 € RUB 1.775.000 RUB
Механичка сеалка
Година 2019 Километража Сила
Русија, Ивантеевка, МО
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови механичка сеалка REMSINTEZ ЗЕРНОТУКОВАЯ СРЗ-3,6
3
7.423 € RUB 681.600 RUB
Механичка сеалка
Година 2019 Километража Сила
Русија, Ивантеевка, МО
нови механичка сеалка REMSINTEZ Сеялка зерновая СРЗ-4.0
3
8.322 € RUB 764.100 RUB
Механичка сеалка
Година 2019 Километража Сила
Русија, Ивантеевка, МО
нови механичка сеалка REMSINTEZ ЗЕРНОТУКОВАЯ СРЗ-5,4
3
10.750 € RUB 986.700 RUB
Механичка сеалка
Година 2019 Километража Сила
Русија, Ивантеевка, МО
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се