Филтри -

Земјоделски машини REMSINTEZ

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини REMSINTEZ: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови механичка сеалка REMSINTEZ СИЧ-4,2 (3,6) сеялка прямого посева
6
ВИДЕО
13.610 € UAH 446.600 UAH
Механичка сеалка
Година 08/2020 Километража Сила
Украина, Кропивницкий
нови механичка сеалка REMSINTEZ СЗ-3,6 (4 и 5,4) зерновая
11
ВИДЕО
5.608 € UAH 184.000 UAH
Механичка сеалка
Година 08/2020 Километража Сила
Украина, Кропивницкий
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови пневматска прецизна сеалка REMSINTEZ  УПС-8 (6 и 4)
11
ВИДЕО
2.798 € UAH 91.800 UAH
Пневматска прецизна сеалка
Година 08/2020 Километража Сила
Украина, Кропивницкий
нови пневматска прецизна сеалка REMSINTEZ сеялка универсальная пунктирная Атрия
9
ВИДЕО
20.730 € UAH 680.000 UAH
Пневматска прецизна сеалка
Година 08/2020 Километража Сила
Украина, Кропивницкий
плуг REMSINTEZ Плуг загінний швидкісний ПСКу – 6 ,  (Б/У)
5
2.286 € UAH 75.000 UAH
Плуг
Година 2017 Километража Сила
Украина, Днепропетровск
нови плуг REMSINTEZ плуг - плоскорез Гетьман
4
ВИДЕО
1.981 € UAH 65.000 UAH
Плуг
Година 08/2020 Километража Сила
Украина, Кропивницкий
плуг REMSINTEZ ПШК-7
3
цена на барање
Плуг
Година 2015 Километража Сила
Украина, Новгородківка
нови механичка сеалка REMSINTEZ зернотравяная СРЗ -Т-5,4
1
13.540 € RUB 1.217.000 RUB
Механичка сеалка
Година 2019 Километража Сила
Русија, Ивантеевка, МО
нови механичка сеалка REMSINTEZ СИЧ 3,6 No-Till
1
19.750 € RUB 1.775.000 RUB
Механичка сеалка
Година 2019 Километража Сила
Русија, Ивантеевка, МО
нови механичка сеалка REMSINTEZ ЗЕРНОТУКОВАЯ СРЗ-3,6
3
7.584 € RUB 681.600 RUB
Механичка сеалка
Година 2019 Километража Сила
Русија, Ивантеевка, МО
нови механичка сеалка REMSINTEZ Сеялка зерновая СРЗ-4.0
3
8.502 € RUB 764.100 RUB
Механичка сеалка
Година 2019 Километража Сила
Русија, Ивантеевка, МО
нови механичка сеалка REMSINTEZ ЗЕРНОТУКОВАЯ СРЗ-5,4
3
10.980 € RUB 986.700 RUB
Механичка сеалка
Година 2019 Километража Сила
Русија, Ивантеевка, МО
нови механичка сеалка REMSINTEZ СИЧ-4,2 Notill
4
цена на барање
Механичка сеалка
Година 2017 Километража Сила
Украина, Днепропетровск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се