Филтри -

Земјоделски машини RABE

Резултати од пребарување: 239 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини RABE: 239 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
реверзибилен плуг RABE KORMORAN 160 VII/80
23
10.900 € USD ≈ 12.360 US$
Реверзибилен плуг
Година 2002 Километража Сила
Србија, НС
рото брана RABE
1
3.280 € USD ≈ 3.720 US$
Рото брана
Година Километража Сила
Словачка, Rimavská Sobota
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
реверзибилен плуг RABE 4ΥΝΟ ΜΕ ΡΟΔΑ
7
4.500 € USD ≈ 5.104 US$
Реверзибилен плуг
Година 1/1995 Километража Сила 85 кс
Грција
плуг RABE 12   4 '99
5
2.500 € USD ≈ 2.836 US$
Плуг
Година 1/1999 Километража Сила 85 кс
Грција
реверзибилен плуг RABE τρηινο  '90
6
2.500 € USD ≈ 2.836 US$
Реверзибилен плуг
Година 1/1990 Километража Сила 88 кс
Грција
култиватор RABE GRUBBER PRIVATVK
5
2.200 € USD ≈ 2.495 US$
Култиватор
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neustadt
реверзибилен плуг RABE Star IV
8
3.000 € USD ≈ 3.403 US$
Реверзибилен плуг
Година 2000 Километража Сила
Луксембург, Noerdange
земјоделски валјак RABE Frontpacker
2
990 € USD ≈ 1.123 US$
Земјоделски валјак
Година 1980 Километража Сила
Луксембург, Noerdange
култиватор RABE
5
2.300 € USD ≈ 2.609 US$
Култиватор
Година Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
реверзибилен плуг RABE ALBATROS 110 M-E IV
8
5.900 € USD ≈ 6.692 US$
Реверзибилен плуг
Година 08/2006 Километража Сила
Германија, Oyten
реверзибилен плуг RABE Star GD IV
6
2.500 € USD ≈ 2.836 US$
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Германија, Wülfershausen
рото брана RABE MKE 300 E
9
3.950 € USD ≈ 4.480 US$
Рото брана
Година Километража Сила
Германија, Wülfershausen
рото брана RABE EMKE 300
6
2.400 € USD ≈ 2.722 US$
Рото брана
Година Километража Сила
Германија, Dinkelsbühl
реверзибилен плуг RABE Werk
7
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Украина, Ковель
реверзибилен плуг RABE Crane 160A, 6 (4+1+1) корп.
10
10.500 € USD ≈ 11.910 US$
Реверзибилен плуг
Година 2000 Километража Сила
Украина, с. Иванков
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 239 огласа
Прикажи
Претплати се