Филтри -

Земјоделски машини QUIVOGNE од Украина

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини QUIVOGNE од Украина: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
подривач QUIVOGNE SSD
2
1.200 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Сила
Украина, Золотоноша
мулчер QUIVOGNE 400
1
6.900 €
Мулчер
Година 2011 Километража Сила
Украина, Кропивницкий
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пневматска прецизна сеалка QUIVOGNE Prosem
3
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Година Километража Сила
Украина
мулчер QUIVOGNE
4
7.000 US$ EUR ≈ 6.011 €
Мулчер
Година 2010 Километража Сила
Украина, Лозова
ѓубриво засилувач QUIVOGNE Solo
4
4.800 US$ EUR ≈ 4.122 €
Ѓубриво засилувач
Носивост 3000 кг Зафатнина 3 м³
Година 2013 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
култиватор QUIVOGNE Sr 55
3
4.572 € UAH 150.000 UAH
Култиватор
Година 2005 Километража Сила
Украина, Рожище
мулчер QUIVOGNE Рама к измельчителю Quivogne
1
цена на барање
Мулчер
Година Километража Сила
Украина, Кропивницкий
пневматска прецизна сеалка QUIVOGNE Prosem №542
4
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Година 2008 Километража Сила
Украина, Запорожская Область
нови машина за подготовка на почвата за сеидба QUIVOGNE SL700
8
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Сила
Украина, Киев
нови диск брана QUIVOGNE SL700
7
цена на барање
Диск брана
Година Километража Сила
Украина, Киев
подривач QUIVOGNE SSDR 9
8
10.000 US$ EUR ≈ 8.587 €
Подривач
Година Километража Сила
Украина, Дубно
земјоделски валјак QUIVOGNE RAP GL 9,30 с катком Cambrige
1
15.900 €
Земјоделски валјак
Година 2010 Километража Сила
Украина, Кропивницкий
диск брана QUIVOGNE FLEO-FLEO 52 СРОЧНО!
9
16.000 US$ EUR ≈ 13.740 €
Диск брана
Година 2013 Километража Сила
Украина, Кропивницкий
диск брана QUIVOGNE Fleo-Fleo APVRS 52
5
16.900 US$ EUR ≈ 14.510 €
Диск брана
Година 2013 Километража Сила
Украина, Кропивницкий
диск брана QUIVOGNE APVRS «Флео-Флео»
5
цена на барање
Диск брана
Година 2008 Километража Сила
Украина, Шевченківське
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се