Филтри -

Земјоделски машини QUIVOGNE

Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини QUIVOGNE: 55 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
подривач QUIVOGNE SSD
2
1.200 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Сила
Украина, Золотоноша
мулчер QUIVOGNE 400
1
6.900 €
Мулчер
Година 2011 Километража Сила
Украина, Кропивницкий
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пневматска прецизна сеалка QUIVOGNE Prosem
3
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Година Километража Сила
Украина
мулчер QUIVOGNE
4
7.000 US$ EUR ≈ 6.017 €
Мулчер
Година 2010 Километража Сила
Украина, Лозова
подривач QUIVOGNE SSDR S7/H TIEFENLOCKERER
6
14.200 €
Подривач
Година 2019 Километража Сила
Австрија, Korneuburg
ѓубриво засилувач QUIVOGNE Solo
4
4.800 US$ EUR ≈ 4.126 €
Ѓубриво засилувач
Носивост 3000 кг Зафатнина 3 м³
Година 2013 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
нови мулчер QUIVOGNE ORYX
8
цена на барање
Мулчер
Година 2020 Километража Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
култиватор QUIVOGNE Sr 55
3
4.572 € UAH 150.000 UAH
Култиватор
Година 2005 Километража Сила
Украина, Рожище
мулчер QUIVOGNE PORTE
6
1.200 € Без ДДВ
Мулчер
Година 1995 Километража Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
мулчер QUIVOGNE Рама к измельчителю Quivogne
1
цена на барање
Мулчер
Година Километража Сила
Украина, Кропивницкий
пневматска прецизна сеалка QUIVOGNE Prosem №542
4
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Година 2008 Километража Сила
Украина, Запорожская Область
нови машина за подготовка на почвата за сеидба QUIVOGNE SL700
8
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Сила
Украина, Киев
нови диск брана QUIVOGNE SL700
7
цена на барање
Диск брана
Година Километража Сила
Украина, Киев
подривач QUIVOGNE SSDR 9
8
10.000 US$ EUR ≈ 8.595 €
Подривач
Година Километража Сила
Украина, Дубно
култиватор QUIVOGNE MX9NS
5
6.700 €
Култиватор
Година 1995-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-45270 Chapelon
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Претплати се