Филтри -

Земјоделски машини POMOT

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини POMOT: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
транспортер за зрна POMOT T449
8
4.200 € Без ДДВ
Транспортер за зрна
Година Километража Сила
Белорусија, д.Козловичи
нови течно ѓубриво засилувач POMOT Single-axial tanker truck/ Beczkowóz wóz asenizacyjny 5000 l
8
5.971 € PLN 27.200 PLN
Течно ѓубриво засилувач
Зафатнина 5 л
Година 2020 Километража Сила
Полска, Jedwabne
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови течно ѓубриво засилувач POMOT Single-axial tanker truck/ Beczkowóz wóz asenizacyjny 8000 l
8
10.210 € PLN 46.500 PLN
Течно ѓубриво засилувач
Зафатнина 8100 л
Година 2019 Километража Сила
Полска, Jedwabne
нови ѓубриво засилувач POMOT ROZSIEWACZ NAWOZÓW I WAPNA UPR 12,5
6
27.880 € PLN 127.000 PLN
Ѓубриво засилувач
Зафатнина 12.5 м³
Година 2019 Километража Сила
Полска, Lublin
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се