Земјоделски машини PÖTTINGER

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини PÖTTINGER: 444 огласа

механичка сеалка PÖTTINGER VITASEM 302CLASSIC
6
€ 8.690 USD ≈ US$ 9.651
Механичка сеалка
Година 2017 Километража Сила
Австрија, Attnang-Puchheim
комбинирана сеалка PÖTTINGER ARTIS PLUS
6
€ 30.900 USD ≈ US$ 34.318
Комбинирана сеалка
Година 2010 Километража 1400 м/ч Сила
Австрија, Korneuburg
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
рото брана PÖTTINGER LION 3001
8
€ 6.500 USD ≈ US$ 7.219
Рото брана
Година 2003 Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
диск брана PÖTTINGER TERRADISC 4001K
5
€ 24.900 USD ≈ US$ 27.654
Диск брана
Година 2018 Километража Сила
Австрија, Zwettl
слама култиватор PÖTTINGER 4,2M
3
€ 690 USD ≈ US$ 766
Слама култиватор
Година Километража Сила
Австрија, Zwettl
диск брана PÖTTINGER TERRADISC 3001
5
преговара
Диск брана
Година Километража Сила
Австрија, Attnang-Puchheim
комбинирана сеалка PÖTTINGER LION 4000+AEROSEM 4000
5
€ 10.990 USD ≈ US$ 12.205
Комбинирана сеалка
Година Километража Сила
Австрија, Zwettl
косачка PÖTTINGER NOVACAT 301 ALPHAM.ED
5
€ 7.950 USD ≈ US$ 8.829
Косачка
Година Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
косачка PÖTTINGER EUROCAT 316F AM
5
€ 6.500 USD ≈ US$ 7.219
Косачка
Година Километража Сила
Австрија, Zwettl
косачка PÖTTINGER EUROCAT 275
3
€ 3.800 USD ≈ US$ 4.220
Косачка
Година 2005 Километража Сила
Австрија, Zwettl
авто-вчитување на приколка PÖTTINGER EUROPROFI 2D
7
€ 23.500 USD ≈ US$ 26.099
Авто-вчитување на приколка
Година 2004 Километража Сила
Австрија, Attnang-Puchheim
авто-вчитување на приколка PÖTTINGER SILOPROFI
11
€ 9.900 USD ≈ US$ 10.995
Авто-вчитување на приколка
Година Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
рото брана PÖTTINGER LION KR 3000
5
€ 4.950 USD ≈ US$ 5.497
Рото брана
Година Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
косачка PÖTTINGER NOVACAT 301 ALPHA-MOTION
5
€ 8.590 USD ≈ US$ 9.540
Косачка
Година 2011 Километража Сила
Австрија, Zwettl
диск брана PÖTTINGER TERRADISC 3001
10
€ 13.480 USD ≈ US$ 14.971
Диск брана
Година 2016 Километража Сила
Австрија, Attnang-Puchheim
Омилени : 0 Споредба : 0