Филтри -

Земјоделски машини PETKUS од Белорусија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини PETKUS од Белорусија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
чистач за зрно PETKUS K-541 Super
8
ВИДЕО
2.600 € Без ДДВ
Чистач за зрно
Година 1990 Километража Сила
Белорусија, д.Козловичи
чистач за зрно PETKUS K-218 Selectra
9
2.600 € Без ДДВ
Чистач за зрно
Година 1990 Километража Сила
Белорусија, д.Козловичи
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
чистач за зрно PETKUS K-531 Gigant
6
ВИДЕО
3.300 € Без ДДВ
Чистач за зрно
Година 04/2020 Километража Сила
Белорусија, д.Козловичи
чистач за зрно PETKUS 547
4
9.930 € Без ДДВ
Чистач за зрно
Година 1990 Километража Сила
Белорусија, д.Козловичи
чистач за зрно PETKUS 236
2
5.000 € Без ДДВ
Чистач за зрно
Година 1990 Километража Сила
Белорусија, д.Козловичи
чистач за зрно PETKUS K-531 Gigant
6
ВИДЕО
3.300 € Без ДДВ
Чистач за зрно
Година 2019 Километража Сила
Белорусија, д.Козловичи
чистач за зрно PETKUS 527
1
11.500 US$ EUR ≈ 9.822 €
Чистач за зрно
Година 04/2020 Километража Сила
Белорусија, д.Козловичи
чистач за зрно PETKUS K-531 Gigant
7
3.300 € Без ДДВ
Чистач за зрно
Година 04/2020 Километража Сила
Белорусија, д.Козловичи
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се