Филтри -

Земјоделски машини PETKUS

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини PETKUS: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
чистач за зрно PETKUS K-527
8
ВИДЕО
цена на барање
Чистач за зрно
Година Километража Сила
Украина, Полтава
чистач за зрно PETKUS K-541
8
ВИДЕО
цена на барање
Чистач за зрно
Година 1988 Километража Сила
Украина, Полтава
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
чистач за зрно PETKUS K-590
6
ВИДЕО
цена на барање
Чистач за зрно
Година 06/1989 Километража Сила
Украина, Полтава
чистач за зрно PETKUS K-531
12
ВИДЕО
цена на барање
Чистач за зрно
Година 1992 Километража Сила
Украина, Полтава
чистач за зрно PETKUS K-541 Super
8
ВИДЕО
2.600 € Без ДДВ
Чистач за зрно
Година 1990 Километража Сила
Белорусија, д.Козловичи
чистач за зрно PETKUS K-218 Selectra
9
2.600 € Без ДДВ
Чистач за зрно
Година 1990 Километража Сила
Белорусија, д.Козловичи
чистач за зрно PETKUS K-531 Gigant
6
ВИДЕО
3.300 € Без ДДВ
Чистач за зрно
Година 04/2020 Километража Сила
Белорусија, д.Козловичи
чистач за зрно PETKUS 547
4
9.930 € Без ДДВ
Чистач за зрно
Година 1990 Километража Сила
Белорусија, д.Козловичи
чистач за зрно PETKUS 236
2
5.000 € Без ДДВ
Чистач за зрно
Година 1990 Километража Сила
Белорусија, д.Козловичи
чистач за зрно PETKUS K-531 Gigant
6
ВИДЕО
3.300 € Без ДДВ
Чистач за зрно
Година 2019 Километража Сила
Белорусија, д.Козловичи
чистач за зрно PETKUS 527
1
11.500 US$ EUR ≈ 9.885 €
Чистач за зрно
Година 04/2020 Километража Сила
Белорусија, д.Козловичи
чистач за зрно PETKUS K-531 Gigant
7
3.300 € Без ДДВ
Чистач за зрно
Година 04/2020 Километража Сила
Белорусија, д.Козловичи
чистач за зрно PETKUS K-547
8
ВИДЕО
цена на барање
Чистач за зрно
Година Километража Сила
Украина, Полтава
чистач за зрно PETKUS 310
5
ВИДЕО
цена на барање
Чистач за зрно
Година Километража Сила
Украина, Полтава
чистач за зрно PETKUS K-218 (Selektra)
6
ВИДЕО
цена на барање
Чистач за зрно
Година Километража Сила
Украина, Полтава
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се