Филтри -

Земјоделски машини ORSI

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини ORSI: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мулчер ORSI PRIMATIST 210
4
2.800 €
Мулчер
Година 2016 Километража Сила
Италија, Grosseto
мулчер ORSI WGR 2813
4
6.450 € Без ДДВ
Мулчер
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Maasdam
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
мулчер ORSI
2
2.900 € Без ДДВ
Мулчер
Година 2004 Километража Сила
Германија, Steinheim
косачка ORSI
14
3.390 €
Косачка
Година 1997 Километража Сила
Германија, Oelsnitz/ V
нови косачка ORSI Magnum Plus 185 Front
2
11.700 € Без ДДВ
Косачка
Година Километража Сила
Холандија, Mijnsheerenland
нови косачка ORSI Magnum Plus 185 Front
2
11.700 € Без ДДВ
Косачка
Година Километража Сила
Холандија, Mijnsheerenland
мулчер ORSI wpkm 1600
3
8.263 € HUF 3.000.000 HUF
Мулчер
Година 2009 Километража 50 м/ч Сила
Унгарија, Kecskemét
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се