Филтри -

Земјоделски машини OROS од Украина

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини OROS од Украина: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
жетварка OROS HSA 8
6
10.500 US$ EUR ≈ 8.997 €
Жетварка
Година 2013 Километража Сила
Украина, Переяслвв-Хмельницкий
адаптер за пченка OROS 8249 8ряд + HSA +  проставка CLAAS NEW HOLAND JOHN DEERE
5
16.700 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 10/2012 Километража 300 м/ч Сила
Украина, Кіровоград
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
адаптер за пченка OROS 8249 8ряд + HSA +  проставка CLAAS NEW HOLAND JOHN DEERE
6
16.600 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 10/2012 Километража 300 м/ч Сила
Украина, Кіровоград
адаптер за пченка OROS 8244
4
10.500 US$ EUR ≈ 8.997 €
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Сила
Украина, Сумы
адаптер за пченка OROS
14
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2013 Километража Сила
Украина, Переяслав-Хмельницкий
адаптер за пченка OROS 6011
6
5.500 US$ EUR ≈ 4.713 €
Адаптер за пченка
Година 1996 Километража Сила
Украина, Арциз
адаптер за пченка OROS 8244
3
13.500 US$ EUR ≈ 11.570 €
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Сила
Украина, Харьков
адаптер за пченка OROS 8 +HSA
15
16.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2013 Километража 100 м/ч Сила
Украина, Кировоград
адаптер за пченка OROS
8
цена на барање
Адаптер за пченка
Година Километража Сила
Украина, Новомосковск
адаптер за пченка OROS HSA - 8/70
9
1.500 US$ EUR ≈ 1.285 €
Адаптер за пченка
Година Километража Сила
Украина, Вінниця
адаптер за пченка OROS
7
2.000 US$ EUR ≈ 1.714 €
Адаптер за пченка
Година 1995 Километража Сила
Украина, Вінниця
адаптер за пченка OROS 8249
19
24.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Сила
Украина, Звенигородка
жетварка OROS Sun
4
24.000 € Со вклучен ДДВ
Жетварка
Година 2017 Километража Сила
Украина, Звенигородка
адаптер за пченка OROS разборка жатки орош 6-ти рядки
3
304,80 € UAH 10.000 UAH
Адаптер за пченка
Година Километража Сила
Украина, Вінниця
адаптер за жетва на сончоглед OROS Sun 870
14
13.300 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2017 Километража Сила
Украина, Звенигородка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се