Филтри -

Земјоделски машини OPTIKON

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини OPTIKON: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
подривач OPTIKON Фаворит 2.5
9
3.623 € UAH 120.000 UAH
Подривач
Година 2017 Километража 200 м/ч Сила
Украина, Дружковка
нови реверзибилен плуг OPTIKON Мастер
10
14.250 € UAH 472.000 UAH
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Калиновка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се