Филтри -

Земјоделски машини OCMIS

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини OCMIS: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
систем за наводнување OCMIS VR 6 125/440
11
28.197 €
Систем за наводнување
Година 2019 Километража Сила
Данска, Lintrup
систем за наводнување OCMIS Turbocipa
2
5.500 €
Систем за наводнување
Година 1996 Километража Сила
Полска, Sadlno
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
систем за наводнување OCMIS 110/400
8
5.500 € Без ДДВ
Систем за наводнување
Година 1998 Километража Сила
Полска, Sadlno
систем за наводнување OCMIS
6
12.000 US$ EUR ≈ 10.180 €
Систем за наводнување
Година Километража Сила
Украина, м. Одеса
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се