Филтри -

Земјоделски машини NEW HOLLAND од Јужна Африка

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини NEW HOLLAND од Јужна Африка: 52 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини трактор NEW HOLLAND TT75
3
7.449 € ZAR 148.000 ZAR
Мини трактор
Година 2007 Километража 3771 м/ч Сила 75 кс
Јужна Африка, De Rust
тркала трактор NEW HOLLAND 110-90 DT
3
9.563 € ZAR 190.000 ZAR
Тркала трактор
Година 2001 Километража 5792 км Сила 110 кс
Јужна Африка, De Rust
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тркала трактор NEW HOLLAND TT75A
3
7.348 € ZAR 146.000 ZAR
Тркала трактор
Година 2007 Километража 650 м/ч Сила 75 кс
Јужна Африка, De Rust
тркала трактор NEW HOLLAND 5030 2WD
3
цена на барање
Тркала трактор
Година 1998 Километража Сила 67 кс
Јужна Африка, De Rust
тркала трактор NEW HOLLAND TT75 4WD
3
цена на барање
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2008 Километража Сила
Јужна Африка, De Rust
тркала трактор NEW HOLLAND TD80D 4WD
3
цена на барање
Тркала трактор
Година 2007 Километража 950 м/ч Сила 80 кс
Јужна Африка, De Rust
тркала трактор NEW HOLLAND TD95D 4WD
2
цена на барање
Тркала трактор
Година 2004 Километража 4367 м/ч Сила 95 кс
Јужна Африка, De Rust
тркала трактор NEW HOLLAND T6030
3
цена на барање
Тркала трактор
Година 2008 Километража 4302 м/ч Сила
Јужна Африка, De Rust
тркала трактор NEW HOLLAND T5040 Tractor 4WD
3
цена на барање
Тркала трактор
Година 2011 Километража 3700 м/ч Сила
Јужна Африка, De Rust
тркала трактор NEW HOLLAND 6640SL 4x2
3
цена на барање
Тркала трактор
Година 1996 Километража Сила 63 kW
Јужна Африка, De Rust
тркала трактор NEW HOLLAND  T7030
3
цена на барање
Тркала трактор
Година 2010 Километража 9181 м/ч Сила
Јужна Африка, De Rust
мини трактор NEW HOLLAND TT55 Loader 2WD
3
4.832 € ZAR 96.000 ZAR
Мини трактор
Година 2004 Километража 99 м/ч Сила
Јужна Африка, De Rust
тркала трактор NEW HOLLAND 110-90
3
цена на барање
Тркала трактор
Година 2002 Километража Сила 110 кс
Јужна Африка, De Rust
тркала трактор NEW HOLLAND TS 100, 4WD
3
8.858 € ZAR 176.000 ZAR
Тркала трактор
Година 2001 Километража 12467 м/ч Сила 101 кс
Јужна Африка, De Rust
тркала трактор NEW HOLLAND 110-90 DT 4WD
3
цена на барање
Тркала трактор
Година 1995 Километража Сила 110 кс
Јужна Африка, De Rust
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Претплати се