Филтри -

Земјоделски машини NEW HOLLAND од Украина

Резултати од пребарување: 164 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини NEW HOLLAND од Украина: 164 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор NEW HOLLAND T8.390
3
78.000 US$ EUR ≈ 66.840 €
Тркала трактор
Година 2011 Километража 9000 км Сила 350 кс
Украина, Підгородне
комбајн NEW HOLLAND CX8090, Цена с НДС
17
60.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн
Година 2007 Километража 4773 м/ч Сила 490 кс
Украина, Новгородка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови тркала трактор NEW HOLLAND T9.560
20
225.000 US$ EUR ≈ 192.800 €
Тркала трактор
Евро Euro 2
Година 2020 Километража Сила
Украина, Юбилейное
тркала трактор NEW HOLLAND T-8040
9
19.900 US$ EUR ≈ 17.050 €
Тркала трактор
Година 2007 Километража Сила
Украина, Сумы
тркала трактор NEW HOLLAND T8.040
19
ВИДЕО
30.000 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Година 2008 Километража 4448 м/ч Сила 300 кс
Украина, смт. Чабаны
комбајн NEW HOLLAND CX8090
14
80.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн
Година 2007 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, Николаев
комбајн NEW HOLLAND TC5080
11
цена на барање
Комбајн
Година 2013 Километража 2100 м/ч Сила
Украина, пгт. Песочин
преса за четвртасти бали NEW HOLLAND 377
5
ВИДЕО
3.500 US$ EUR ≈ 2.999 €
Преса за четвртасти бали
Година 1990 Километража Сила
Украина, Кагарлык
жетварка NEW HOLLAND 740CF-35DD Flex
7
19.000 US$ EUR ≈ 16.280 €
Жетварка
Година 2014 Километража Сила
Украина, Умань
жетварка NEW HOLLAND 74C Flex
3
16.000 US$ EUR ≈ 13.710 €
Жетварка
Година 2010 Километража Сила
Украина, Умань
тркала трактор NEW HOLLAND T7060
35
62.000 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Носивост 8997 кг Евро Euro 2
Година 2016 Километража 2200 м/ч Сила 213 кс
Украина, Бахмач
нови адаптер за пченка NEW HOLLAND DR870N
9
30.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Сила
Украина, Юбилейное
тркала трактор NEW HOLLAND T 8040
5
27.000 US$ EUR ≈ 23.140 €
Тркала трактор
Година 2007 Километража 8300 м/ч Сила 300 кс
Украина, Харьков
адаптер за пченка NEW HOLLAND 8 рядная
2
4.500 US$ EUR ≈ 3.856 €
Адаптер за пченка
Година Километража 100 м/ч Сила
Украина, Сумы
тркала трактор NEW HOLLAND TM135
13
ВИДЕО
23.900 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Година 1999 Километража 7493 м/ч Сила 135 кс
Украина, с. Волиця
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 164 огласа
Прикажи
Претплати се