Филтри -

Земјоделски машини NEW HOLLAND од Шпанија

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини NEW HOLLAND од Шпанија: 46 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн NEW HOLLAND TX68 SL
2
цена на барање
Комбајн
Година 1999 Километража 2800 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн NEW HOLLAND TX66
4
цена на барање
Комбајн
Година 2000 Километража 2900 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
комбајн NEW HOLLAND CX860 SL
4
цена на барање
Комбајн
Година 2004 Километража 2400 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн NEW HOLLAND TX64
3
цена на барање
Комбајн
Година 1999 Километража 2500 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн NEW HOLLAND CX8070 SL
3
цена на барање
Комбајн
Година 2014 Километража 1500 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн NEW HOLLAND CX820
4
цена на барање
Комбајн
Година 2002 Километража 2400 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн NEW HOLLAND CX740
4
цена на барање
Комбајн
Година 2005 Километража 1900 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн NEW HOLLAND CR9070 ELEVATION
3
цена на барање
Комбајн
Година 2008 Километража 1800 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн NEW HOLLAND CR9070 ELEVATION
4
цена на барање
Комбајн
Година 2008 Километража 2400 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн NEW HOLLAND CR9060
4
цена на барање
Комбајн
Година 2008 Километража 1800 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
тркала трактор NEW HOLLAND TS90-ST
9
цена на барање
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2001 Километража Сила 90 кс
Шпанија, LA MUELA
комбајн NEW HOLLAND TX67
13
цена на барање
Комбајн
Година 2000 Километража Сила
Шпанија, LA MUELA
тркала трактор NEW HOLLAND TS90-ST
9
цена на барање
Тркала трактор
Година 2001 Километража Сила
Шпанија, LA MUELA
преса за четвртасти бали NEW HOLLAND 2000 за делови
4
цена на барање
Преса за четвртасти бали
Година 1991 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
тркала трактор NEW HOLLAND T6010
38
33.900 € Без ДДВ
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2012 Километража 6311 м/ч Сила 100 кс
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се