Филтри -

Земјоделски машини NEW HOLLAND од Полска

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини NEW HOLLAND од Полска: 47 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор NEW HOLLAND T7,250 Power Command
7
46.880 € PLN 213.000 PLN
Тркала трактор
Година 2015 Километража 5040 м/ч Сила 235 кс
Полска, Sulechow
комбајн NEW HOLLAND CR 9060
5
55.020 € PLN 250.000 PLN
Комбајн
Година 2009 Километража 4200 м/ч Сила 260 kW
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тркала трактор NEW HOLLAND T6070 Power Command
10
ВИДЕО
27.510 € PLN 125.000 PLN
Тркала трактор
Година 2011 Километража 6100 м/ч Сила 140 кс
Полска, Damasławek
преса за роло бали NEW HOLLAND Fiatagri 5880
7
2.839 € PLN 12.900 PLN
Преса за роло бали
Година Километража Сила
Полска, Zbuczyn
преса за четвртасти бали NEW HOLLAND BB 950 pilnie
8
12.110 € PLN 55.000 PLN
Преса за четвртасти бали
Година 11/2003 Километража Сила
Полска, Nielisz
силажен комбајн NEW HOLLAND FX 450
17
цена на барање
Силажен комбајн
Година 1996 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
силажен комбајн NEW HOLLAND FX375 FX450 за делови
15
44,02 € PLN 200 PLN
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Полска, Zbuczyn
тркала трактор NEW HOLLAND TL 90 A
24
12.770 € PLN 58.000 PLN
Тркала трактор
Година 2005 Километража 4781 км Сила
Полска, Staszów
тркала трактор NEW HOLLAND TL 90 4WD
1
23.770 € PLN 108.000 PLN
Тркала трактор
Година 2003 Километража Сила
Полска, Staszów
силажен комбајн NEW HOLLAND FR9050
19
121.100 € PLN 550.000 PLN
Силажен комбајн
Година 2012 Километража 2256 м/ч Сила
Полска, Zbuczyn
комбајн NEW HOLLAND tr85 niekompletny
8
1.431 € PLN 6.500 PLN
Комбајн
Година Километража Сила
Полска, ROKITNO
тркала трактор NEW HOLLAND 115 за делови
1
22,01 € PLN 100 PLN
Тркала трактор
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
тркала трактор NEW HOLLAND за делови
1
22,01 € PLN 100 PLN
Тркала трактор
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
тркала трактор NEW HOLLAND за делови
1
22,01 € PLN 100 PLN
Тркала трактор
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
комбајн NEW HOLLAND TX 68+
4
39.620 € PLN 180.000 PLN
Комбајн
Година 1999 Километража 2500 м/ч Сила 310 кс
Полска, Bielawy
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се