Филтри -

Земјоделски машини NEW HOLLAND од Холандија

Резултати од пребарување: 362 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини NEW HOLLAND од Холандија: 362 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини трактор NEW HOLLAND TD3.50
3
цена на барање
Мини трактор
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Varsseveld
тркала трактор NEW HOLLAND 8360
3
17.500 €
Тркала трактор
Година 1999 Километража Сила 137 кс
Холандија, Varsseveld
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тркала трактор NEW HOLLAND T6010 PLUS
4
36.500 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2007 Километража Сила 100 кс
Холандија, Varsseveld
тркала трактор NEW HOLLAND T7050
5
49.500 €
Тркала трактор
Година 2007 Километража Сила 241 кс
Холандија, Varsseveld
тркала трактор NEW HOLLAND TN90F
3
19.700 €
Тркала трактор
Година 2001 Километража Сила 90 кс
Холандија, Varsseveld
тркала трактор NEW HOLLAND T7.210 Auto Command
20
цена на барање
Тркала трактор
Година 2014-01-01 Километража 1193 м/ч Сила 165 кс
Холандија, Eindhoven
тркала трактор NEW HOLLAND 8360
4
11.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година Километража 12400 м/ч Сила 140 кс
Холандија, Scharsterbrug
тркала трактор NEW HOLLAND T 7.165 S NR 24
9
52.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2017 Километража 3025 м/ч Сила 165 кс
Холандија, Stiens
тркала трактор NEW HOLLAND T7.220 AC
10
цена на барање
Тркала трактор
Година 2012 Километража 5375 м/ч Сила 219 кс
Холандија, Stiens
тркала трактор NEW HOLLAND L85 DT
10
цена на барање
Тркала трактор
Година 1997-01-01 Километража Сила 85 кс
Холандија, Callantsoog
тркала трактор NEW HOLLAND TS 90
13
19.750 € Без ДДВ
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2002 Километража 10000 м/ч Сила 89.73 кс
Холандија, Stiens
преса за четвртасти бали NEW HOLLAND BB 9070
10
35.000 € Без ДДВ
Преса за четвртасти бали
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Stiens
тркала трактор NEW HOLLAND T 7.170 RC
15
49.350 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2014 Километража 3750 м/ч Сила 150 кс
Холандија, Stiens
преса за четвртасти бали NEW HOLLAND BB 950 R
18
16.500 € Без ДДВ
Преса за четвртасти бали
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Stiens
тркала трактор NEW HOLLAND T6.180 Dynamic Command
13
цена на барање
Тркала трактор
Година 2020 Километража 81 м/ч Сила 179 кс
Холандија, Stiens
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 362 огласа
Прикажи
Претплати се