Филтри -

Земјоделски машини NEW HOLLAND од Европа

Резултати од пребарување: 1624 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини NEW HOLLAND: 1624 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн NEW HOLLAND TX64
3
цена на барање
Комбајн
Година 1999 Километража 2500 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
оштетен самоодна прскалка NEW HOLLAND 7030M *ACCIDENTE*DAMAGED*UNFALL*
15
33.000 €
Самоодна прскалка
Година 2016 Километража 3417 м/ч Сила 94 kW
Франција, HUTTENHEIM
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбајн NEW HOLLAND CX8070 SL
3
цена на барање
Комбајн
Година 2014 Километража 1500 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн NEW HOLLAND CX820
4
цена на барање
Комбајн
Година 2002 Километража 2400 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн NEW HOLLAND CX740
4
цена на барање
Комбајн
Година 2005 Километража 1900 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн NEW HOLLAND CR9070 ELEVATION
3
цена на барање
Комбајн
Година 2008 Километража 1800 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн NEW HOLLAND CR9070 ELEVATION
4
цена на барање
Комбајн
Година 2008 Километража 2400 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
тркала трактор NEW HOLLAND T6010
22
аукција 19.180 € GBP 17.500 GBP
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
тркала трактор NEW HOLLAND T8.390 (4349 hours) 19/4 Powershift, 50 km/h, fr.axle and cab su
29
ВИДЕО
58.200 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2012 Километража 4349 м/ч Сила 340 кс
Унгарија, Csengele
преса за роло бали NEW HOLLAND BR7060 Round
1
аукција аукција
Преса за роло бали
Година 2008 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
силажен комбајн NEW HOLLAND 2305 met kemper 4500
12
20.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
тркала трактор NEW HOLLAND Boomer
14
15.750 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2011 Километража 4677 м/ч Сила
Холандија, LIESHOUT
тркала трактор NEW HOLLAND T 7.200
18
57.700 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2014 Километража 1880 м/ч Сила
Романија, Tihău
преса за четвртасти бали NEW HOLLAND BB 940
4
22.500 € Без ДДВ
Преса за четвртасти бали
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Heukelum
преса за четвртасти бали NEW HOLLAND BB 940 A
6
цена на барање
Преса за четвртасти бали
Година 2008 Километража Сила
Белгија, Lichtervelde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1624 огласа
Прикажи
Претплати се