Филтри -

Земјоделски машини NEW HOLLAND од Белгија

Резултати од пребарување: 219 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини NEW HOLLAND од Белгија: 219 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн NEW HOLLAND TX 65 Plus
14
цена на барање
Комбајн
Година 2002 Километража Сила 265 кс
Белгија, Merchtem
преса за четвртасти бали NEW HOLLAND BB9080
12
цена на барање
Преса за четвртасти бали
Година 2009 Километража Сила
Белгија, Merchtem
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
тркала трактор NEW HOLLAND T7.165 MY18
7
цена на барање
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2018 Километража Сила 165 кс
Белгија, Merchtem
тркала трактор NEW HOLLAND M160
6
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража Сила
Белгија, Avelgem
комбајн NEW HOLLAND NH CX760
3
цена на барање
Комбајн
Година Километража Сила
Белгија, Lanaken
комбајн NEW HOLLAND CX760
5
цена на барање
Комбајн
Година 2003 Километража Сила
Белгија, Lanaken
комбајн NEW HOLLAND MAAIDORSER NH 1540
1
цена на барање
Комбајн
Година Километража Сила
Белгија, Lanaken
тркала трактор NEW HOLLAND T6010 DELTA CAB
9
цена на барање
Тркала трактор
Година 2008 Километража Сила 100 кс
Белгија, Daussois
преса за четвртасти бали NEW HOLLAND 1010S
1
цена на барање
Преса за четвртасти бали
Година 1995 Километража Сила
Белгија, Daussois
преса за четвртасти бали NEW HOLLAND 1210S
1
цена на барање
Преса за четвртасти бали
Година 1997 Километража Сила
Белгија, Daussois
комбајн NEW HOLLAND CX760
7
цена на барање
Комбајн
Година 2004 Километража Сила 281 кс
Белгија, Daussois
тркала трактор NEW HOLLAND T7050 AUTO COMMAND
5
цена на барање
Тркала трактор
Година 2012 Километража Сила 200 кс
Белгија, Lichtervelde
тркала трактор NEW HOLLAND T7.210 CLASSIC
6
цена на барање
Тркала трактор
Година 2014 Километража Сила 210 кс
Белгија, Lichtervelde
тркала трактор NEW HOLLAND T7.290 AUTO COMMAND
5
цена на барање
Тркала трактор
Година 2016 Километража Сила 290 кс
Белгија, Lichtervelde
тркала трактор NEW HOLLAND TVT 190
8
цена на барање
Тркала трактор
Година 2006 Километража Сила 190 кс
Белгија, Lichtervelde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 219 огласа
Прикажи
Претплати се