Филтри -

Земјоделски машини NEW HOLLAND од Австрија

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини NEW HOLLAND од Австрија: 37 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор NEW HOLLAND TM175
9
цена на барање
Тркала трактор
Година 2006 Километража 7800 м/ч Сила 130 kW
Австрија, Haid
тркала трактор NEW HOLLAND TLA 80A
19
27.433 €
Тркала трактор
Година 2002-08-08 Километража 1700 м/ч Сила
Австрија, At-2700 Wiener Neustadt
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тркала трактор NEW HOLLAND TN 95 FA DT
9
23.363 €
Тркала трактор
Година 2003-08-08 Километража 7169 м/ч Сила 94 кс
Австрија, At-4616 Weisskirchen
тркала трактор NEW HOLLAND TN 85 FA DT
10
29.800 €
Тркала трактор
Година 2014-08-08 Километража 2305 м/ч Сила 86 кс
Австрија, At-4616 Weisskirchen
тркала трактор NEW HOLLAND L 95 DT / 7635 De Luxe
8
24.691 €
Тркала трактор
Година 1997-08-08 Километража 3150 м/ч Сила 97 кс
Австрија, At-3710 Ziersdorf
тркала трактор NEW HOLLAND T7030 Power Command
8
52.655 €
Тркала трактор
Година 2008-08-08 Километража 6770 м/ч Сила 207 кс
Австрија, At-3710 Ziersdorf
тркала трактор NEW HOLLAND TV-T 190 Auto Command
12
35.666 €
Тркала трактор
Година 2005-08-08 Километража 8030 м/ч Сила 194 кс
Австрија, At-4121 Altenfelden
тркала трактор NEW HOLLAND TN-F 90 Dual Command
9
21.150 €
Тркала трактор
Година 2000-08-08 Километража 5550 м/ч Сила 91 кс
Австрија, At-3710 Ziersdorf
лозје трактор NEW HOLLAND tn 85 fa dt supersteer
9
19.026 €
Лозје трактор
Година 2006-08-08 Километража 7510 м/ч Сила 86 кс
Австрија, At-3710 Ziersdorf
тркала трактор NEW HOLLAND t4.75s
8
31.583 €
Тркала трактор
Година 2020-08-08 Километража 15 м/ч Сила 76 кс
Австрија, At-3710 Ziersdorf
тркала трактор NEW HOLLAND t6.180 auto command
7
90.000 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2020-08-08 Километража 150 м/ч Сила 167 кс
Австрија, At-3710 Ziersdorf
тркала трактор NEW HOLLAND m 160/8560
8
22.083 €
Тркала трактор
Година 1996-08-08 Километража 9850 м/ч Сила 165 кс
Австрија, At-3710 Ziersdorf
тркала трактор NEW HOLLAND td5.95
8
33.539 €
Тркала трактор
Година 2016-08-08 Километража 870 м/ч Сила 101 кс
Австрија, At-3710 Ziersdorf
тркала трактор NEW HOLLAND t 5.95
11
50.000 €
Тркала трактор
Година 2013-08-08 Километража 2480 м/ч Сила 101 кс
Австрија, At-3710 Ziersdorf
тркала трактор NEW HOLLAND tnd95d
20
29.115 €
Тркала трактор
Година 2006-08-08 Километража 6100 м/ч Сила
Австрија, At-8401 Kalsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се