Земјоделски машини NEW HOLLAND CR

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини NEW HOLLAND CR: 107 огласа

комбајн NEW HOLLAND CR 9090
6
€ 129.000 USD ≈ US$ 143.267
Комбајн
Година 2009 Километража 1950 м/ч Сила 544 кс
Словачка, Rimavská Sobota
комбајн NEW HOLLAND CR 9080 ST , 12,3m Schneidwerk
4
€ 198.000 USD ≈ US$ 219.899
Комбајн
Година 2014 Километража 1107 м/ч Сила
Словачка, Rimavská Sobota
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
комбајн NEW HOLLAND CR9090
5
преговара
Комбајн
Година 2009 Километража 1875 м/ч Сила
Бугарија, СОФИЯ
комбајн NEW HOLLAND CR9080
3
преговара
Комбајн
Година 2011 Километража 15311304 м/ч Сила
Бугарија, СОФИЯ
комбајн NEW HOLLAND CR 990
11
€ 296.500 USD ≈ US$ 329.293
Комбајн
Година Километража 1524 м/ч Сила
Австрија, Korneuburg
комбајн NEW HOLLAND CR 990
7
€ 247.083 USD ≈ US$ 274.410
Комбајн
Година 2015-08-08 Километража 1524 м/ч Сила
Австрија, At-2100 Korneuburg
комбајн NEW HOLLAND CR9080
9
€ 75.000 USD ≈ US$ 83.295
Комбајн
Година 2008 Километража 2665 м/ч Сила
Чехија, Praha
комбајн NEW HOLLAND CR9080
26
€ 207.000 USD ≈ US$ 229.894
Комбајн
Година 2015 Километража 1251 м/ч Сила 530 кс
Украина, смт.Володарка
комбајн NEW HOLLAND CR 9090 Elevation
9
€ 139.000 USD ≈ US$ 154.373
Комбајн
Година 2009 Километража 2428 м/ч Сила 544 кс
Германија, Peine
комбајн NEW HOLLAND CR960
7
€ 77.226,89 USD ≈ US$ 85.768
Комбајн
Година 2006-08-08 Километража 3219 м/ч Сила 360 кс
Германија, De-48341 Altenberge
комбајн NEW HOLLAND CR9080 в Лизинг
6
€ 207.000 USD ≈ US$ 229.894
Комбајн
Година 2015 Километража 1251 м/ч Сила 530 кс
Украина, Киев
комбајн NEW HOLLAND CR9080
1
€ 65.000 USD ≈ US$ 72.189
Комбајн
Година 2008 Километража 1876 м/ч Сила 455 кс
Украина, Полтава
комбајн NEW HOLLAND CR 9.80
7
€ 280.000 USD ≈ US$ 310.968
Комбајн
Година 2016-08 Километража 487 м/ч Сила 476 кс
Германија, De-31542 Bad Nenndorf
комбајн NEW HOLLAND CR 9.80 Model 2016
10
€ 212.900 USD ≈ US$ 236.447
Комбајн
Година 2015-08-08 Километража 713 м/ч Сила 517 кс
Германија, Kunde
комбајн NEW HOLLAND MOISS - BATT NEW-HOLLAND CR 9070
1
преговара
Комбајн
Година 2012 Километража 1410 м/ч Сила
Франција, NAINTRE
Омилени : 0 Споредба : 0