Земјоделски машини NEW HOLLAND

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини NEW HOLLAND: 1730 огласа

преса за роло бали NEW HOLLAND 654  Rundbalspress
23
аукција € 1.960 SEK USD SEK 21.000 ≈ US$ 2.168
Преса за роло бали
Година 1998 Километража 27794 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
тркала трактор NEW HOLLAND TS135A
41
аукција € 9.798 SEK USD SEK 105.000 ≈ US$ 10.841
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2008 Километража 3626 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тркала трактор NEW HOLLAND 8770
53
аукција € 9.518 SEK USD SEK 102.000 ≈ US$ 10.532
Тркала трактор
Година 1998 Километража 5626 м/ч Сила 190 кс
Шведска, Karlstad
мини трактор NEW HOLLAND Boomer 25
10
аукција € 8.492 SEK USD SEK 91.000 ≈ US$ 9.396
Мини трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2016 Километража 285 м/ч Сила 25 кс
Шведска, Karlstad
преса за четвртасти бали NEW HOLLAND BB9060
45
аукција € 1.446 SEK USD SEK 15.500 ≈ US$ 1.600
Преса за четвртасти бали
Година 2011 Километража 774 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
тркала трактор NEW HOLLAND TL 90 A
67
аукција € 21.000 SEK USD SEK 225.000 ≈ US$ 23.232
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2007 Километража 1350 км Сила 91.09 кс
Шведска, Karlstad
мини трактор NEW HOLLAND TC27D Compact tractor with folding plow, sand spreader and wagon
54
аукција € 4.899 SEK USD SEK 52.500 ≈ US$ 5.421
Мини трактор
Година 2000 Километража Сила 27.19 кс
Шведска, Kungälv
тркала трактор NEW HOLLAND T8040
7
€ 26.600 USD ≈ US$ 29.433
Тркала трактор
Година 2008 Километража Сила 340 кс
Словачка, Šurany
тркала трактор NEW HOLLAND T7.185
17
€ 49.900 USD ≈ US$ 55.214
Тркала трактор
Година 2013 Километража 1400 м/ч Сила
Словенија, Slovenske Konjice
тркала трактор NEW HOLLAND Traktor NHT 7040 - 09
73
аукција € 19.180 SEK USD SEK 205.500 ≈ US$ 21.218
Тркала трактор
Година 2009 Километража Сила 218 кс
Шведска, Kungälv
преса за роло бали NEW HOLLAND BB9090 Damaged / Skadad
5
преговара
Преса за роло бали
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Linköping
тркала трактор NEW HOLLAND T 7060
5
€ 39.000 USD ≈ US$ 43.153
Тркала трактор
Година 2007 Километража 8800 м/ч Сила
Словачка, Rimavská Sobota
преса за четвртасти бали NEW HOLLAND BB 960 A
4
€ 29.800 USD ≈ US$ 32.974
Преса за четвртасти бали
Година 2005 Километража Сила
Словачка, Rimavská Sobota
тркала трактор NEW HOLLAND T 7.270
5
€ 77.830 USD ≈ US$ 86.119
Тркала трактор
Година 2011 Километража 5500 м/ч Сила
Словачка, Rimavská Sobota
комбајн NEW HOLLAND CX 8090
5
€ 95.000 USD ≈ US$ 105.117
Комбајн
Година 2007 Километража 1700 м/ч Сила 431 кс
Словачка, Rimavská Sobota
Омилени : 0 Споредба : 0