Филтри -

Земјоделски машини McFARLANE

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини McFARLANE: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови брана McFARLANE WDL 2070 -16 FA
1
ВИДЕО
48.000 US$ EUR ≈ 40.720 €
Брана
Година 12/2020 Километража Сила
Украина, Дніпро́
брана McFARLANE HDL1000
5
ВИДЕО
26.000 US$ EUR ≈ 22.060 €
Брана
Година Километража 1000 м/ч Сила
Украина, Кировоград
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
брана McFARLANE Борона Зубовая Шлейфовая БЗШ- 7/9/12/17/21 м
9
цена на барање
Брана
Година Километража Сила
Украина, Днепропетровск
култиватор McFARLANE HDL100 18м 8 рядная с новым зубом
8
ВИДЕО
26.000 US$ EUR ≈ 22.060 €
Култиватор
Година 2008 Километража Сила
Украина, Кропивницький
диск брана McFARLANE Quadra-Till QT209
1
18.500 US$ EUR ≈ 15.700 €
Диск брана
Година Километража Сила
САД, Memphis
брана McFARLANE HDL1036-12
1
10.500 US$ EUR ≈ 8.908 €
Брана
Година Километража Сила
САД, Memphis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се