Филтри -

Земјоделски машини Mascar

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини Mascar: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
обвиткувач на округли бали Mascar WICKELMASCHINE
4
7.900 €
Обвиткувач на округли бали
Година Километража Сила
Австрија, Korneuburg
механичка прецизна сеалка Mascar FUTURA M4
14
7.900 €
Механичка прецизна сеалка
Година 2005 Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови преса за роло бали Mascar DIAVEL 630 MultiWrap
4
ВИДЕО
73.100 € Со вклучен ДДВ
Преса за роло бали
Година 2020 Километража Сила
Белорусија, Минский р-н, Минская обл, д.Королев Стан
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се