Филтри -

Земјоделски машини MITSUBISHI од Русија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини MITSUBISHI од Русија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини трактор MITSUBISHI GR165S
4
4.700 US$ EUR ≈ 4.016 €
Мини трактор
Година Километража 447 м/ч Сила
Русија, Пенза
мини трактор MITSUBISHI MT18DT
12
цена на барање
Мини трактор
Година Километража 448 м/ч Сила 18 кс
Русија, Пенза
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
мини трактор MITSUBISHI Мт 27
9
ВИДЕО
4.611 € RUB 425.000 RUB
Мини трактор
Година 2009 Километража 950 м/ч Сила
Русија, Находка
нови мини трактор MITSUBISHI MT180 VST EURO
13
ВИДЕО
цена на барање
Мини трактор
Година 2016 Километража Сила 18 кс
Русија, Пенза
нови рото фреза MITSUBISHI RS1100
7
1.200 US$ EUR ≈ 1.025 €
Рото фреза
Година Километража Сила
Русија, Пенза
мини трактор MITSUBISHI MT180 VST EURO
13
ВИДЕО
цена на барање
Мини трактор
Година 2015 Километража Сила 18 кс
Русија, Тула
мини трактор MITSUBISHI MT180 VST EURO
15
ВИДЕО
цена на барање
Мини трактор
Година 2018 Километража Сила 18 кс
Русија, Пенза
мини трактор MITSUBISHI GR165DT
4
5.100 US$ EUR ≈ 4.358 €
Мини трактор
Година Километража 647 м/ч Сила 16 кс
Русија, Пенза
мини трактор MITSUBISHI GR145DT
3
4.820 US$ EUR ≈ 4.119 €
Мини трактор
Година Километража 937 м/ч Сила 14 кс
Русија, Пенза
мини трактор MITSUBISHI  GOLDEN RABBIT GR145S
4
4.200 US$ EUR ≈ 3.589 €
Мини трактор
Година Километража 365 м/ч Сила 14 кс
Русија, Пенза
мини трактор MITSUBISHI MT180 VST EURO
10
ВИДЕО
цена на барање
Мини трактор
Година 2015 Километража Сила 18 кс
Русија, Пенза
мини трактор MITSUBISHI GR145S
9
4.200 US$ EUR ≈ 3.589 €
Мини трактор
Година Километража 366 м/ч Сила 14.5 кс
Русија, Пенза
мини трактор MITSUBISHI GR145D
8
4.800 US$ EUR ≈ 4.102 €
Мини трактор
Година Километража 650 м/ч Сила 14.5 кс
Русија, Пенза
мини трактор MITSUBISHI GR165DT
8
7.800 US$ EUR ≈ 6.666 €
Мини трактор
Преден товарач преден товарач
Година Километража 677 м/ч Сила 16.5 кс
Русија, Пенза
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се