Филтри -

Земјоделски машини MCCORMICK од Германија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини MCCORMICK од Германија: 23 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор MCCORMICK TTX190
12
цена на барање
Тркала трактор
Година 2012 Километража 4834 м/ч Сила 190 кс
Германија, Sittensen
тркала трактор MCCORMICK MTX 135
8
28.500 €
Тркала трактор
Година 2007-08-08 Километража 4675 м/ч Сила 131 кс
Германија, 28876 Oyten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
тркала трактор MCCORMICK MTX 120
3
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража Сила 118 кс
Германија, Bremen
тркала трактор MCCORMICK C 90 max
14
21.000 €
Тркала трактор
Година Километража 6672 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
тркала трактор MCCORMICK C 90 max
13
19.250 €
Тркала трактор
Година Километража 6844 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
тркала трактор MCCORMICK C 90 max
14
20.500 €
Тркала трактор
Година Километража 5670 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
мини трактор MCCORMICK D-439
9
3.361 €
Мини трактор
Година Километража 8400 м/ч Сила
Германија, 17094 Pragsdorf
тркала трактор MCCORMICK CMAX90
10
43.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2013 Километража 375 м/ч Сила 83 кс
Германија, Rietberg
тркала трактор MCCORMICK D-219
27
2.900 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1966 Километража 5523 м/ч Сила 19 кс
Германија, Grimma
тркала трактор MCCORMICK MTX 125
17
18.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2002 Километража 7150 м/ч Сила 125 кс
Германија, Vohburg a.d. Donau
тркала трактор MCCORMICK MTX 200
8
18.750 €
Тркала трактор
Година 2003-08-08 Километража 8250 м/ч Сила 200 кс
Германија, 28876 Oyten
тркала трактор MCCORMICK D432
3
3.782 €
Тркала трактор
Година 1964-08-08 Километража 10289 м/ч Сила
Германија, Hess. Oldendorf
тркала трактор MCCORMICK MTX 200
9
32.000 €
Тркала трактор
Година 2004-08-08 Километража 7210 м/ч Сила 203 кс
Германија, Hamburg
тркала трактор MCCORMICK MTX120
7
31.000 €
Тркала трактор
Година 2008-08-08 Километража 1280 м/ч Сила 121 кс
Германија, Hamburg
тркала трактор MCCORMICK MTX 110
5
17.500 €
Тркала трактор
Година 2003-08-08 Километража 6223 м/ч Сила 112 кс
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се