Филтри -

Земјоделски машини MASSEY FERGUSON

Резултати од пребарување: 1171 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини MASSEY FERGUSON: 1171 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор MASSEY FERGUSON 135 Med vagn
71
аукција 1.010 € SEK USD 10.500 SEK ≈ 1.145 US$
Тркала трактор
Година 1967 Километража Сила
Шведска, Karlstad
тркала трактор MASSEY FERGUSON 165
12
цена на барање
Тркала трактор
Година 1974 Километража Сила 65 кс
Турција, Manisa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тркала трактор MASSEY FERGUSON 25
15
аукција аукција
Тркала трактор
Година 1962 Километража Сила
Шведска
комбајн MASSEY FERGUSON  7278 med 25 fots skärbord
99
аукција 5.098 € SEK USD 53.000 SEK ≈ 5.782 US$
Комбајн
Година 2002 Километража 2766 км Сила
Шведска, Karlstad
тркала трактор MASSEY FERGUSON 5455
33
аукција 14.520 € SEK USD 151.000 SEK ≈ 16.470 US$
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2012 Километража 5757 км Сила 101 кс
Шведска, Karlstad
тркала трактор MASSEY FERGUSON 6290 med Trima frontlastare
44
аукција 9.041 € SEK USD 94.000 SEK ≈ 10.250 US$
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2000 Километража Сила
Шведска, Karlstad
тркала трактор MASSEY FERGUSON 90 Super
14
ВИДЕО
аукција аукција
Тркала трактор
Година 1966 Километража Сила
Шведска
тркала трактор MASSEY FERGUSON  3080
68
аукција 7.214 € SEK USD 75.000 SEK ≈ 8.182 US$
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2018 Километража Сила 101 кс
Шведска, Karlstad
тркала трактор MASSEY FERGUSON 240
6
цена на барање
Тркала трактор
Година 1982 Километража Сила 40 кс
Турција, Manisa
тркала трактор MASSEY FERGUSON 285
7
цена на барање
Тркала трактор
Година 1990 Километража Сила 85 кс
Турција, Manisa
тркала трактор MASSEY FERGUSON 174
6
цена на барање
Тркала трактор
Година 1978 Километража Сила 65 кс
Турција, Manisa
комбајн MASSEY FERGUSON 440
28
аукција 4.328 € SEK USD 45.000 SEK ≈ 4.909 US$
Комбајн
Година Километража 2474 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
реверзибилен плуг MASSEY FERGUSON 715
9
аукција 2.116 € SEK USD 22.000 SEK ≈ 2.400 US$
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
нови тркала трактор MASSEY FERGUSON 240 S
13
12.000 US$ EUR ≈ 10.580 €
Тркала трактор
Евро Euro 3
Година Километража Сила 50 кс
Турција, Antalya
тркала трактор MASSEY FERGUSON 6499
10
30.000 € USD ≈ 34.030 US$
Тркала трактор
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 6800 м/ч Сила 215 кс
Србија, Novi Sad
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1171 огласа
Прикажи
Претплати се