Земјоделски машини MASCHIO

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини MASCHIO: 202 огласа

нови преса за роло бали MASCHIO Entry
6
€ 14.500 USD ≈ US$ 16.044
Преса за роло бали
Година 2019 Километража Сила
Словенија, Škofja Loka
нови преса за роло бали MASCHIO Extreme 365 HTC
10
€ 32.000 USD ≈ US$ 35.408
Преса за роло бали
Година 2019 Километража Сила
Словенија, Škofja Loka
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
плуг MASCHIO Pflug Unico Vario
8
€ 12.350 USD ≈ US$ 13.665
Плуг
Година 2018-08-08 Километража Сила
Австрија, At-86479 Aichen
мулчер MASCHIO 250
4
€ 1.790 USD ≈ US$ 1.981
Мулчер
Година Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
мулчер MASCHIO BISONTE 300
6
€ 2.950 USD ≈ US$ 3.264
Мулчер
Година 2006 Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
мулчер MASCHIO TRINCIA CL 230
6
€ 1.950 USD ≈ US$ 2.158
Мулчер
Година 2005 Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
комбинирана сеалка MASCHIO ALIANTE 300, ERPICIS VITO
7
€ 14.500 USD ≈ US$ 16.044
Комбинирана сеалка
Година 2007 Километража Сила
Австрија, Wiener Neustadt
рото брана MASCHIO Aquila-Classic 5000 SCM
8
€ 23.500 USD ≈ US$ 26.003
Рото брана
Година 2018-08-08 Километража Сила
Германија, De-30890 Barsinghausen
рото брана MASCHIO DM RAPIDO
6
€ 7.000 USD ≈ US$ 7.745
Рото брана
Година 2003-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-40500 Saint Severs
рото брана MASCHIO Aquilla
5
€ 29.412 USD ≈ US$ 32.544
Рото брана
Година 2019-08-08 Километража Сила
Германија, Hamburg
рото брана MASCHIO DELFINO SUPER 2500
6
€ 6.365 USD ≈ US$ 7.043
Рото брана
Година 2015-08-08 Километража Сила
Германија, De-49429 Visbek / Rechterfeld
нови рото фреза MASCHIO FRESA W105
8
€ 2.500 USD ≈ US$ 2.766
Рото фреза
Година 2017 Километража Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
косачка MASCHIO 180  Klippebord
13
аукција € 80,47 DKK USD DKK 600 ≈ US$ 89
Косачка
Година 2010 Километража Сила
Данска, Storvorde
рото брана MASCHIO HB 300
3
€ 1.261 USD ≈ US$ 1.395
Рото брана
Година 1985 Километража Сила
Германија, Straubing
косилка за трева MASCHIO GASPARDO BARBI 100
6
€ 2.500 USD ≈ US$ 2.766
Косилка за трева
Година Километража Сила
Холандија, Lunteren
Омилени : 0 Споредба : 0