Филтри -

Земјоделски машини LVIVAGROMASHPROEKT од Украина

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини LVIVAGROMASHPROEKT од Украина: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
сушење жито LVIVAGROMASHPROEKT ЗС-16
14
ВИДЕО
15.500 US$ EUR ≈ 13.250 €
Сушење жито
Година Километража Сила
Украина
нови влечена прскалка LVIVAGROMASHPROEKT  ОПШ-2400
7
ВИДЕО
цена на барање
Влечена прскалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Львов
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови влечена прскалка LVIVAGROMASHPROEKT Обприскувач причіпний штанговий ОПШ-3500
7
ВИДЕО
цена на барање
Влечена прскалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Львов
нови вентилаторна пръскачка LVIVAGROMASHPROEKT Обприскувач причіпний вентиляторний ОВП-2000
1
цена на барање
Вентилаторна пръскачка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Львів
нови влечена прскалка LVIVAGROMASHPROEKT ОПШ-3524 Розпродаж обприскувачів
2
цена на барање
Влечена прскалка
Година 2018 Километража Сила
Украина, Львів
нови обработувач на семе LVIVAGROMASHPROEKT Протруювач насіння шнековий ПНШ-5 "Господар"
4
цена на барање
Обработувач на семе
Година 2020 Километража Сила
Украина, Львов
нови обработувач на семе LVIVAGROMASHPROEKT Протруювач насіння шнековий ПНШ-3 «Фермер» П
2
цена на барање
Обработувач на семе
Година 2020 Километража Сила
Украина, Львів
нови обработувач на семе LVIVAGROMASHPROEKT Протруювач камерний ПК-20«Супер» П
4
цена на барање
Обработувач на семе
Година 2020 Километража Сила
Украина, Львов
обработувач на семе LVIVAGROMASHPROEKT  ПК 20
11
1.363 € UAH 45.000 UAH
Обработувач на семе
Година Километража Сила
Украина
нови обработувач на семе LVIVAGROMASHPROEKT ПНШ-3-01"Фермер" під біг-беги
4
цена на барање
Обработувач на семе
Година 2020 Километража Сила
Украина, Львов
нови обработувач на семе LVIVAGROMASHPROEKT Протруювач камерний стаціонарний ПКС-20 ПТ + роздільна подача
1
цена на барање
Обработувач на семе
Година 2020 Километража Сила
Украина, Львів
нови обработувач на семе LVIVAGROMASHPROEKT Протруювач стаціонарний ПНС-5-01 (під "біг беги")
4
цена на барање
Обработувач на семе
Година 2020 Километража Сила
Украина, Львів
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се