Филтри -

Земјоделски машини LIDSELMASH

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини LIDSELMASH: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
гребло LIDSELMASH ГВБ-6.2
6
2.142 € BYN 6.500 BYN
Гребло
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
комбинирана сеалка LIDSELMASH АПП-6А-01
7
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година 2011 Километража Сила
Белорусија, Минская область, Смолевичский район
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови тракторска приколка LIDSELMASH ПТС-16
10
цена на барање
Тракторска приколка
Носивост 16000 кг Зафатнина 27 м³
Година 07/2020 Километража Сила
Украина, Киев
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се