Филтри -

Земјоделски машини LEMKEN од Романија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини LEMKEN од Романија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
реверзибилен плуг LEMKEN 3 brazde revesebil
12
2.100 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 1995 Километража 1234 м/ч Сила
Романија, Budila Brasov
реверзибилен плуг LEMKEN
2
10 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Сила
Романија, Budila Brasov
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
реверзибилен плуг LEMKEN Opal 140
4
6.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2002 Километража Сила
Романија, Bihor
реверзибилен плуг LEMKEN 4
3
2.200 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Романија, Bihor
влечена прскалка LEMKEN primus 35 В НАЛИЧИИ 3шт ЗВОНИТЕ
4
22.000 €
Влечена прскалка
Година 07/2010 Километража 1 м/ч Сила
Романија
пневматска сеалка LEMKEN Solitair 12 / 1200 -K-DS
6
35.000 € Без ДДВ
Пневматска сеалка
Година 02/2011 Километража Сила
Романија, Orțișoara
нови плуг LEMKEN DIAMANT 11 OF 8+1 L100 REVERSIBIL
19
31.000 € Без ДДВ
Плуг
Година 2017 Километража Сила
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се