Филтри -

Земјоделски машини LEMKEN од Полска

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини LEMKEN од Полска: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
диск брана LEMKEN Rubin 9
8
13.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2006 Километража Сила
Полска, ŁUBOWO
култиватор LEMKEN SMARAGD 80-260 UE
6
681,30 € PLN 3.100 PLN
Култиватор
Година Километража Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
машина за подготовка на почвата за сеидба LEMKEN KARAT 9/600 KUA - 2009 ROK - 6 M
7
11.500 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2009 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
нови реверзибилен плуг LEMKEN JUWEL 7MX4+1 L100
4
23.780 € PLN 108.200 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Сила
Полска, Główczyce
плуг LEMKEN EuroDiamant 10 X 7 L100
8
15.850 € PLN 72.100 PLN
Плуг
Година 2012 Километража Сила
Полска, Główczyce
нови реверзибилен плуг LEMKEN Juwel 8MX
13
25.670 € PLN 116.800 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Сила
Полска, Główczyce
комбинирана сеалка LEMKEN SOLITAIRE
7
23.740 € PLN 108.000 PLN
Комбинирана сеалка
Година 2003 Километража Сила
Полска, ROKITNO
машина за подготовка на почвата за сеидба LEMKEN Kompaktor
9
4.395 € PLN 20.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Сила
Полска, Kruszwica
влечена прскалка LEMKEN primus 35 ЛИЗИНГ
4
23.650 €
Влечена прскалка
Година 07/2010 Километража 1 м/ч Сила
Полска
транспортер за зрна LEMKEN SOLITAIR 12/1000 K-DS - 2007 ROK
8
25.500 € Без ДДВ
Транспортер за зрна
Година 2007 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се