Филтри -

Земјоделски машини LEMKEN од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини LEMKEN од Обединетото Кралство: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
реверзибилен плуг LEMKEN Euro 9
4
12.090 € GBP 11.000 GBP
Реверзибилен плуг
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Bodenham
реверзибилен плуг LEMKEN EurOpal 9
8
17.590 € GBP 16.000 GBP
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Bodenham
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
реверзибилен плуг LEMKEN Vari Tansanit 7 furrow
11
12.090 € GBP 11.000 GBP
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Bodenham
слама култиватор LEMKEN Smaragd 90/300
7
3.188 € GBP 2.900 GBP
Слама култиватор
Година Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
реверзибилен плуг LEMKEN EurOpal 7
7
7.695 € GBP 7.000 GBP
Реверзибилен плуг
Година 2011 Километража Сила
Обединето Кралство, Walsall
слама култиватор LEMKEN Karat 7M Cultivator
15
23.090 € GBP 21.000 GBP
Слама култиватор
Година 2011 Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се