Филтри -

Земјоделски машини LEMKEN од Германија

Резултати од пребарување: 313 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини LEMKEN од Германија: 313 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбинирана сеалка LEMKEN Compact Solitair 9/600 KHD
5
79.900 €
Комбинирана сеалка
Година 2015-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
реверзибилен плуг LEMKEN EurOpal 8 4+1 N100
5
11.000 €
Реверзибилен плуг
Година 1998-08-08 Километража Сила
Германија, 27793 Wildeshausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
брана LEMKEN Rubin 9/600 KUEA
5
19.700 €
Брана
Година 2007-08-08 Километража Сила
Германија, 17209 Leizen
слама култиватор LEMKEN THORIT 8/300
4
4.914 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2006 Километража Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
култиватор LEMKEN THORIT 8/300
3
цена на барање
Култиватор
Година 2006 Километража Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
рото брана LEMKEN ZIRKON 10/300
1
4.800 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2010 Километража Сила
Германија, Ascheberg
комбинирана сеалка LEMKEN Zirkon 10/400 / Solitair 8/400
5
17.000 €
Комбинирана сеалка
Година 2006-08-08 Километража Сила
Германија, 26506 Norden
култиватор LEMKEN Kristall 9/300
10
3.250 €
Култиватор
Година 2015-08-08 Километража Сила
Германија, 48480 Spelle
диск брана LEMKEN RUBIN 9/400 Ü
1
24.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2017 Километража Сила
Германија, Olfen
култиватор LEMKEN Smaragd 9
4
3.009 €
Култиватор
Година 2002 Километража Сила
Германија, Straubing
слама култиватор LEMKEN Smaragd 9/300
5
2.888 €
Слама култиватор
Година 2000 Километража Сила
Германија, Straubing
диск брана LEMKEN Rubin 10/300 U
10
16.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2019 Километража Сила
Германија, Langenau
слама култиватор LEMKEN KRISTALL 9/600 KUA
1
15.900 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2012 Километража Сила
Германија, Calbe / Saale
плуг LEMKEN Pflug Juwel 8 Vario 5 S
2
12.845 €
Плуг
Година 2011-08-08 Километража Сила
Германија, De-67125 Dannstadt-Schauernheim
влечена прскалка LEMKEN EUROTRAIN 3500 TC
1
9.900 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Година 2005 Километража Сила
Германија, Calbe / Saale
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 313 огласа
Прикажи
Претплати се