Филтри -

Земјоделски машини LEMKEN од Европа

Резултати од пребарување: 407 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини LEMKEN: 407 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
слама култиватор LEMKEN Karat 9/700 KUA
8
цена на барање
Слама култиватор
Година 2012 Километража Сила
Латвија, Rīga
слама култиватор LEMKEN GRUBBER KRISTALL 9/400KU
4
12.500 €
Слама култиватор
Година 2013 Километража Сила
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
брана LEMKEN Heliodor 8/600 K als Gülleinje
5
11.500 €
Брана
Година 2013-08-08 Километража Сила
Германија, 49688 Lastrup
брана LEMKEN Rubin 9/300 UE
5
7.000 €
Брана
Година 2005-08-08 Километража Сила
Германија, 27793 Wildeshausen
реверзибилен плуг LEMKEN Packerarm
2
1.100 €
Реверзибилен плуг
Година 2018-08-08 Километража Сила
Германија, 49328 Melle
реверзибилен плуг LEMKEN VARI DIAMANT 16VT 7+1 L100
16
51.300 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2019 Километража Сила
Латвија, Jelgava
плуг LEMKEN EUROPAL 8 5N 100
11
11.500 € Без ДДВ
Плуг
Година 2009 Километража Сила
Германија, Visbek-Rechterfeld
реверзибилен плуг LEMKEN VariOpal 7
20
10.715 €
Реверзибилен плуг
Година 2011-08-08 Километража Сила
Германија, De-48268 Greven
реверзибилен плуг LEMKEN VarioOpal 7
20
12.184 €
Реверзибилен плуг
Година 2011-08-08 Километража Сила
Германија, De-48268 Greven
реверзибилен плуг LEMKEN europal 8 5n 100
11
11.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2009-08-08 Километража Сила
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
плуг LEMKEN JUWEL 8MV5N10
4
26.900 €
Плуг
Година 2019-08-08 Километража Сила
Германија, De-64823 Gross Umstadt
култиватор LEMKEN KRISTALL 9/300 FLEXR
7
7.647 €
Култиватор
Година 2018-08-08 Километража Сила
Германија, De-64823 Gross Umstadt
самоодна прскалка LEMKEN SIRIUS 9
9
15.000 €
Самоодна прскалка
Година 2012-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-68640 Waldighoffen
влечена прскалка LEMKEN eurotrain 3500
12
25.936 €
Влечена прскалка
Зафатнина 3700 м³
Година 2014-08-08 Километража Сила
Германија, De-23843 Bad Oldesloe
слама култиватор LEMKEN KARAT 9/700 KA
8
22.900 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2013 Километража Сила
Германија, Grimma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 407 огласа
Прикажи
Претплати се