Земјоделски машини LEMKEN Rubin

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини LEMKEN Rubin: 71 огласа

нови диск брана LEMKEN Rubin 9/300
8
€ 17.950 USD ≈ US$ 19.935
Диск брана
Година 07/2018 Километража Сила
Србија, НС
диск брана LEMKEN Rubin 9/500 KUA
5
€ 34.880 HUF USD HUF 11.500.000 ≈ US$ 38.736
Диск брана
Година 2014 Километража Сила
Унгарија, Kecskemét
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
диск брана LEMKEN Rubin 9/600 В наличии (ПДВ)
4
€ 34.600 USD ≈ US$ 38.427
Диск брана
Година 2014 Километража Сила
Украина, Звенигородка
диск брана LEMKEN Rubin 9/600 в наявності
9
€ 26.900 USD ≈ US$ 29.875
Диск брана
Година 2009 Километража Сила
Украина, Звенигородка
диск брана LEMKEN Rubin 9/600
8
€ 35.600 USD ≈ US$ 39.537
Диск брана
Година 2014 Километража Сила
Украина, Звенигородка
диск брана LEMKEN Rubin 9/600 в наличии
17
€ 34.600 USD ≈ US$ 38.427
Диск брана
Година 2014 Километража Сила
Украина, Звенигородка
диск брана LEMKEN Rubin 12/900
9
€ 58.000 USD ≈ US$ 64.415
Диск брана
Година 2019 Километража Сила
Украина, Белая Церковь
диск брана LEMKEN Rubin 9/600
10
€ 33.000 USD ≈ US$ 36.650
Диск брана
Година 2013 Километража Сила
Украина, Белая Церковь
диск брана LEMKEN Rubin 9/600
15
€ 29.200 USD ≈ US$ 32.430
Диск брана
Година 2014 Километража Сила
Украина, Киев
диск брана LEMKEN Rubin 9/600
6
€ 26.680 USD ≈ US$ 29.631
Диск брана
Година 2011 Километража Сила
Украина, Киев
диск брана LEMKEN Rubin 9/600
7
€ 25.850 USD ≈ US$ 28.709
Диск брана
Година 2010 Километража Сила
Украина, Киев
диск брана LEMKEN Rubin 9/600
18
€ 27.500 USD ≈ US$ 30.541
Диск брана
Година 2012 Километража Сила
Украина, Киев
брана LEMKEN Rubin 9/600 KUEA
3
€ 24.800 USD ≈ US$ 27.543
Брана
Година 2005-08-08 Километража Сила
Германија, Bremen
брана LEMKEN RUBIN 12/300
3
преговара
Брана
Година 2019-08-08 Километража Сила
Германија, De-64823 Gross-Umstadt
брана LEMKEN Rubin 9/300
5
€ 8.500 USD ≈ US$ 9.440
Брана
Година 2013-08-08 Километража Сила
Германија, Hess. Oldendorf
Омилени : 0 Споредба : 0