Филтри -

Земјоделски машини LEMKEN

Резултати од пребарување: 734 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини LEMKEN: 734 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
реверзибилен плуг LEMKEN Diamant 11VOF
25
аукција 8.945 € SEK USD 93.000 SEK ≈ 10.150 US$
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Сила
Шведска, Karlstad
реверзибилен плуг LEMKEN Vari Diamant X160
1
16.000 € USD ≈ 18.150 US$
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Бугарија, Търговище
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
реверзибилен плуг LEMKEN EurOpal 7 3 N 100
17
9.700 € USD ≈ 11.000 US$
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Сила
Србија, НС
нови култиватор LEMKEN Karat 9/300
7
12.040 € USD ≈ 13.660 US$
Култиватор
Година 2019 Километража Сила
Србија, НС
нови диск брана LEMKEN Rubin 9/300
8
17.950 € USD ≈ 20.360 US$
Диск брана
Година 07/2018 Километража Сила
Србија, НС
плуг LEMKEN 5  *  8
4
2.500 € USD ≈ 2.836 US$
Плуг
Година 1/1999 Километража Сила 80 кс
Грција
плуг LEMKEN 6 inia '95
7
2.500 € USD ≈ 2.836 US$
Плуг
Година 1/1995 Километража Сила 90 кс
Грција
реверзибилен плуг LEMKEN EuroDiamant 8
6
14.000 € USD ≈ 15.880 US$
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Сила
Чехија, Habry
плуг LEMKEN Juwel 7 MV 4 N 100
9
18.666 € USD ≈ 21.170 US$
Плуг
Година 2019-08-08 Километража Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
брана LEMKEN Rubin 9/600 KUA
10
29.000 € USD ≈ 32.890 US$
Брана
Година 2015-08-08 Километража Сила
Австрија, At-2041 Wullersdorf
култиватор LEMKEN SMARAGD 2,6M
11
3.200 € USD ≈ 3.629 US$
Култиватор
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neustadt
слама култиватор LEMKEN SMARAGD PRIVATVK
7
4.400 € USD ≈ 4.990 US$
Слама култиватор
Година Километража Сила
Австрија, Korneuburg
земјоделски валјак LEMKEN NACHLÄUFER
3
1.700 € USD ≈ 1.928 US$
Земјоделски валјак
Година Километража Сила
Австрија, Korneuburg
реверзибилен плуг LEMKEN OPAL 140 3+1 N 100
5
4.100 € USD ≈ 4.650 US$
Реверзибилен плуг
Година 1986 Километража Сила
Германија, Warendorf
реверзибилен плуг LEMKEN Diamant 6
6
10.000 US$ EUR ≈ 8.817 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Украина, Лозова
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 734 огласа
Прикажи
Претплати се