Филтри -

Земјоделски машини LANDINI од Италија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини LANDINI од Италија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
трактор гасеничар LANDINI 7830
5
9.000 €
Трактор гасеничар
Година Километража 6200 м/ч Сила 80 кс
Италија, Grosseto
тркала трактор LANDINI TL24 DT
44
аукција аукција
Тркала трактор
Година 1979 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
тркала трактор LANDINI DT5860
10
6.700 €
Тркала трактор
Година 1993 Километража 3400 м/ч Сила 53 кс
Италија, San Bonifacio
шумски трактор LANDINI GHIBLI
1
цена на барање
Шумски трактор
Година 2005 Километража Сила
Италија, Reggio Emilia
тркала трактор LANDINI DT9500 SPECIAL
35
аукција аукција
Тркала трактор
Година 1977 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
тркала трактор LANDINI POWER FARM 100
4
18.800 €
Тркала трактор
Година 2014 Километража 4800 м/ч Сила
Италија, Grosseto
тркала трактор LANDINI 10000
18
5.000 €
Тркала трактор
Година 1980-08-08 Километража 11000 м/ч Сила 102 кс
Италија, It-25030 Orzivecchi
тркала трактор LANDINI 2.050 DT
3
23.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2019 Километража 10 м/ч Сила 47 кс
Италија, Alba, Mussotto
мини трактор LANDINI 2-050
1
цена на барање
Мини трактор
Година 2019 Километража Сила
Италија, Roma
тркала трактор LANDINI REX 3
3
цена на барање
Тркала трактор
Година 2019 Километража 20 м/ч Сила
Италија, Alba, Mussotto
тркала трактор LANDINI 12500
5
9.500 €
Тркала трактор
Година 1992 Километража Сила
Италија, Roma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се