Филтри -

Земјоделски машини LANDINI од Германија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини LANDINI од Германија: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор LANDINI Legend DT 130
15
23.400 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2002 Километража 2854 м/ч Сила 128 кс
Германија, Holle-Grasdorf
тркала трактор LANDINI POWERFARM 95
11
25.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1900 Километража 2100 м/ч Сила 95 кс
Германија, Rietberg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тркала трактор LANDINI 5860
20
13.620 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 1995-08-08 Километража 1470 м/ч Сила 46 кс
Германија, De-82387 Antdorf
тркала трактор LANDINI Blizzard 50
5
5.872 €
Тркала трактор
Година 1994-08-08 Километража 6100 м/ч Сила 48 кс
Германија, 27793 Wildeshausen
тркала трактор LANDINI Powermax 165
7
28.000 €
Тркала трактор
Година 2008-08-08 Километража 5300 м/ч Сила 170 кс
Германија, Hamburg
тркала трактор LANDINI Tracteur agricole Blizzard60 Landini
4
13.500 €
Тркала трактор
Година 1995-08-08 Километража 6584 м/ч Сила 61 кс
Германија, Hamburg
тркала трактор LANDINI DT 95
9
21.228 €
Тркала трактор
Година 1997-08-08 Километража 4500 м/ч Сила
Германија, Hamburg
тркала трактор LANDINI Legend 125 TDI
9
24.500 €
Тркала трактор
Година 2005-08-08 Километража 4199 м/ч Сила 126 кс
Германија, Hamburg
тркала трактор LANDINI ghibli 90
7
17.000 €
Тркала трактор
Година 2002-08-08 Километража 3753 м/ч Сила 90 кс
Германија, De-28816 Stuhr
тркала трактор LANDINI Legend 180
6
24.789 €
Тркала трактор
Година 2006-08-08 Километража 3440 м/ч Сила 177 кс
Германија, De-34537 Bad Wildungen
тркала трактор LANDINI BLIZZARD 65
8
21.008 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 1995-08-08 Километража 4048 м/ч Сила 65 кс
Германија, De-79288 Gottenheim
тркала трактор LANDINI Legend 180
6
24.789 €
Тркала трактор
Година 2004-08-08 Километража 3440 м/ч Сила 133 кс
Германија, De-34537 Bad Wildungen
тркала трактор LANDINI 7880Allrad
9
19.000 €
Тркала трактор
Година 1998-08-08 Километража 3912 м/ч Сила 87 кс
Германија, De-79400 Kandern-Tannenkirch
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се