Филтри -

Земјоделски машини LANDINI од Европа

Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини LANDINI: 58 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор LANDINI Ghibli 90
6
12.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2003 Километража 6600 м/ч Сила 90 кс
Холандија, Swifterbant
тркала трактор LANDINI Legend DT 130
15
23.400 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2002 Километража 2854 м/ч Сила 128 кс
Германија, Holle-Grasdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
трактор гасеничар LANDINI 7830
5
9.000 €
Трактор гасеничар
Година Километража 6200 м/ч Сила 80 кс
Италија, Grosseto
тркала трактор LANDINI TL24 DT
44
аукција аукција
Тркала трактор
Година 1979 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
тркала трактор LANDINI DT5860
10
6.700 €
Тркала трактор
Година 1993 Километража 3400 м/ч Сила 53 кс
Италија, San Bonifacio
тркала трактор LANDINI 6500 DT
14
11.062 €
Тркала трактор
Година 1983-08-08 Километража 3488 м/ч Сила 64 кс
Австрија, At-4121 Altenfelden
тркала трактор LANDINI Powermax 165
8
35.000 €
Тркала трактор
Година 2008-08-08 Километража 4416 м/ч Сила 167 кс
Франција, Fr-52800 Mandres-La-Côte
тркала трактор LANDINI POWERFARM 95
11
25.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1900 Километража 2100 м/ч Сила 95 кс
Германија, Rietberg
тркала трактор LANDINI BLIZZARD 65
20
23.500 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 1998 Километража 4800 м/ч Сила 65.26 кс
Австрија, Korneuburg
тркала трактор LANDINI Powermaster 230
8
31.600 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2009 Километража 3550 м/ч Сила 208 кс
Чехија, Stara Paka
тркала трактор LANDINI GHIBLI 90
8
6.021 € GBP 5.500 GBP
Тркала трактор
Година 2004 Километража Сила
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
шумски трактор LANDINI GHIBLI
1
цена на барање
Шумски трактор
Година 2005 Километража Сила
Италија, Reggio Emilia
тркала трактор LANDINI blizzard 75
17
13.250 €
Тркала трактор
Година 1996-08-08 Километража 4722 м/ч Сила
Австрија, At-4560 Kirchdorf
тркала трактор LANDINI MYTHOS 100
9
15.500 €
Тркала трактор
Година 2002-08-08 Километража 5900 м/ч Сила 102 кс
Франција, Fr-12000 Rodez
тркала трактор LANDINI DT9500 SPECIAL
35
аукција аукција
Тркала трактор
Година 1977 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се