Филтри -

Земјоделски машини LANDINI од Австрија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини LANDINI од Австрија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор LANDINI 6500 DT
14
11.062 €
Тркала трактор
Година 1983-08-08 Километража 3488 м/ч Сила 64 кс
Австрија, At-4121 Altenfelden
тркала трактор LANDINI BLIZZARD 65
20
23.500 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 1998 Километража 4800 м/ч Сила 65.26 кс
Австрија, Korneuburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
тркала трактор LANDINI blizzard 75
17
13.250 €
Тркала трактор
Година 1996-08-08 Километража 4722 м/ч Сила
Австрија, At-4560 Kirchdorf
тркала трактор LANDINI GLOBUS 80
17
14.601 €
Тркала трактор
Година 2003-08-08 Километража 7000 м/ч Сила 82 кс
Австрија, At-2100 Korneuburg
тркала трактор LANDINI BLIZZARD 65
5
20.796 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 1998-08-08 Километража 4800 м/ч Сила 65 кс
Австрија, At-2100 Korneuburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се