Филтри -

Земјоделски машини Khersonmash

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини Khersonmash: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
жетварка Khersonmash КМС-8
2
2.000 € Со вклучен ДДВ
Жетварка
Година Километража Сила
Украина
адаптер за жетва на сончоглед Khersonmash
2
2.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2009 Километража Сила
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови комбајн Khersonmash Комбайн SKIF 280 Superior
8
ВИДЕО
150.000 € Без ДДВ
Комбајн
Година 2019 Километража Сила 276 кс
Украина, Белая Церковь
нови адаптер за жетва на сончоглед Khersonmash ПЗС
7
6.340 € UAH 210.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 01/2019 Километража Сила
Украина, Біла Церква
нови адаптер за жетва на сончоглед Khersonmash  ПЗН (Sun Plant) ООО «Югтехагро»
8
9.814 € UAH 325.100 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година Километража Сила
Украина, Бердянск
нови адаптер за жетва на сончоглед Khersonmash ПЗН-7,4 (Sun Plant)
8
8.462 € UAH 280.300 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2017 Километража Сила
Украина, Бердянск
комбајн Khersonmash КЗС-9
18
10.000 US$ EUR ≈ 8.484 €
Комбајн
Година 2004 Километража Сила
Украина, Новопетрівка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се