Земјоделски машини KUHN GMD

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини KUHN GMD: 85 огласа

косачка KUHN GMD600 GII
5
€ 3.500 USD ≈ US$ 3.873
Косачка
Година Километража Сила
Австрија, Zwettl
косачка KUHN GMD 702 GII-FF
6
€ 5.500 USD ≈ US$ 6.086
Косачка
Година 2011 Километража Сила
Луксембург, Noerdange
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
косачка со климатик KUHN GMD 600 GII
7
€ 3.200 USD ≈ US$ 3.541
Косачка со климатик
Година 2002 Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
косачка KUHN GMD 702
6
€ 3.000 USD ≈ US$ 3.319
Косачка
Година 1998 Километража Сила
Луксембург, Noerdange
косачка KUHN GMD 600-GII
5
€ 4.800 USD ≈ US$ 5.311
Косачка
Година 2001 Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
косачка KUHN GMD 800 G II
6
€ 6.000 USD ≈ US$ 6.639
Косачка
Година 2014 Километража Сила
Германија, Langenau
косачка KUHN GMD 602
7
€ 2.321 USD ≈ US$ 2.568
Косачка
Година Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum
косачка KUHN GMD 4010 LIFT CONTROL
2
преговара
Косачка
Година 2008-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-67670 Mommenheim
косачка KUHN GMD 28
3
преговара
Косачка
Година 2018-08-08 Километража Сила
Германија, De-67150 Niederkirchen
косачка KUHN GMD 602
3
€ 5.800 USD ≈ US$ 6.418
Косачка
Година Километража Сила
Франција, Fr-76850 Bosc Le Hard
косачка KUHN GMD 3110
8
€ 8.500 USD ≈ US$ 9.405
Косачка
Година 2015-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-76850 Bosc Le Hard
косачка KUHN GMD802F-FF
3
€ 5.900 USD ≈ US$ 6.528
Косачка
Година 2014-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-67520 Marlenheim
косачка KUHN GMD 3110 FF
6
€ 5.500 USD ≈ US$ 6.086
Косачка
Година 2013 Километража Сила
Германија, Langenau
косачка KUHN GMD 24
3
€ 5.500 USD ≈ US$ 6.086
Косачка
Година 2018-08-08 Километража Сила
Германија, De-37351 Dingelstädt
косачка KUHN GMD 3510
2
€ 5.462 USD ≈ US$ 6.044
Косачка
Година 2008-08-08 Километража Сила
Германија, De-78727 Oberndorf A.n
Омилени : 0 Споредба : 0