Филтри -

Земјоделски машини KUHN

Резултати од пребарување: 954 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини KUHN: 954 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбинирана сеалка KUHN hr 303 / integra 3000
2
11.121 €
Комбинирана сеалка
Година 2005-08-08 Километража Сила
Германија, De-34537 Bad Wildungen-Wega
косачка KUHN ga 6520
7
11.000 €
Косачка
Година 2012-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-64300 Castetis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
косачка KUHN FG 300 RG  Skårlægger
15
аукција аукција
Косачка
Година 1992 Километража Сила
Данска, Storvorde
реверзибилен плуг KUHN MULTIMASTER 110/4
9
6.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Сила
Австрија, Attnang-Puchheim
сточна храна опрема KUHN Polycrok 2050
3
2.250 € Без ДДВ
Сточна храна опрема
Година Километража Сила
Холандија, Veesser Enkweg 45, 8194 Lk Veessen
косачка KUHN bcr 2800
4
9.900 €
Косачка
Година 2019-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
реверзибилен плуг KUHN VARI master 112, 4schaar
10
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Белгија, Lochristi
диск брана KUHN XL 52
6
18.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2011 Километража Сила
Романија, Şos. Craiova-Caracal, Dn 6, Km 12, Cârcea, Jud. Dolj
косачка KUHN bp 305
6
5.900 €
Косачка
Година 2015-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
пневматска прецизна сеалка KUHN Maxima 2 TМ
4
20.000 US$ EUR ≈ 16.900 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 2016 Километража Сила
Украина, Днепр
комбинирана сеалка KUHN Moduliner ML 2800 Med frøsåningsudstyr
15
22.781 €
Комбинирана сеалка
Година 2008 Километража Сила
Данска, Nykøbing
реверзибилен плуг KUHN MultiMaster 113
8
7.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Сила
Украина, пгт. Володарка
реверзибилен плуг KUHN Multi Leader 8 NSH
4
ВИДЕО
19.800 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Сила
Украина, пгт. Володарка
сенопревртувач KUHN GF6301MH
8
4.800 €
Сенопревртувач
Година 1997 Километража Сила
Германија, 95213 Münchberg
брана KUHN hrb 403d
6
13.500 €
Брана
Година 2013-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-64300 Castetis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 954 огласа
Прикажи
Претплати се