Земјоделски машини KUBOTA

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини KUBOTA: 211 огласа

мини трактор KUBOTA STV-36  Kompakttraktor Kubota STV-36
20
аукција € 2.751 SEK USD SEK 29.500 ≈ US$ 3.045
Мини трактор
Година 2006 Километража 2690 м/ч Сила 37 кс
Шведска, Karlstad
тркала трактор KUBOTA L4240  Redskapsbärare med tillbehör
26
аукција € 7.088 SEK USD SEK 76.000 ≈ US$ 7.844
Тркала трактор
Година 2013 Километража 990 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
мини трактор KUBOTA Bulttra B1-17
3
€ 5.800 USD ≈ US$ 6.419
Мини трактор
Преден товарач преден товарач
Година Километража Сила
Бугарија, с.Н.Кономлади
трактор гасеничар KUBOTA MK-30S
5
€ 8.000 USD ≈ US$ 8.854
Трактор гасеничар
Година Километража Сила 60 кс
Бугарија, с.Н.Кономлади
тркала трактор KUBOTA Tractor
5
€ 9.597 USD ≈ US$ 10.621
Тркала трактор
Година Километража Сила 130 кс
Ирска
мини трактор KUBOTA STV 40 PRIVATVK
8
€ 27.200 USD ≈ US$ 30.102
Мини трактор
Година 2007 Километража 3300 м/ч Сила 36.71 кс
Австрија, Korneuburg
тркала трактор KUBOTA L 4630
1
€ 10.982,47 USD ≈ US$ 12.154
Тркала трактор
Година Километража 6000 м/ч Сила 46 кс
Германија, Hamburg
мини трактор KUBOTA STV32
4
€ 10.137,66 USD ≈ US$ 11.219
Мини трактор
Година 2014-08-08 Километража Сила
Германија, Hamburg
тркала трактор KUBOTA M135gxs
6
€ 45.000 USD ≈ US$ 49.802
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2015-08-08 Километража 2886 м/ч Сила 135 кс
Франција, Fr-23300 La Souterraine
тркала трактор KUBOTA M105gxiii
4
€ 48.000 USD ≈ US$ 53.122
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2017-08-08 Километража 2010 м/ч Сила 105 кс
Франција, Fr-23300 La Souterraine
тркала трактор KUBOTA M105gxsiii
4
€ 59.000 USD ≈ US$ 65.295
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2017-08-08 Километража 726 м/ч Сила 105 кс
Франција, Fr-23300 La Souterraine
тркала трактор KUBOTA M7171
7
€ 70.000 USD ≈ US$ 77.469
Тркала трактор
Година 2017-08-08 Километража 1050 м/ч Сила 170 кс
Франција, Fr-23300 La Souterraine
мини трактор KUBOTA B7000
22
аукција € 1.000 USD ≈ US$ 1.107
Мини трактор
Година Километража Сила 16 кс
Белгија, Antwerp
мини трактор KUBOTA GL-221, tractors
17
€ 8.223 USD ≈ US$ 9.100
Мини трактор
Година Километража 1295 м/ч Сила 22 кс
Литванија, Vilnius
тркала трактор KUBOTA Tracteur agricole M6060dthq
3
€ 30.000 USD ≈ US$ 33.201
Тркала трактор
Година 2017-08-08 Километража 20 м/ч Сила 60 кс
Франција, Fr-23300 La Souterraine
Омилени : 0 Споредба : 0